طراحی سایت
شنبه 1 مهر 1396.

جهت نمایش بزرگتر، کلیک کنید

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

اخبار ویژه

جستجو برای یافتن «کارگر چینی» در مسجد سلیمان ادامه دارد

علیرضا گورویی درپی مفقود شدن کارگری از کمپانی چینی دکل حفاری به نام «مستر چن» از ظهر روز شنبه در حین برگشت از سمت دکل به سوی کمپ در کوههای منطقه تل بزان مسجدسلیمان در گفت و گو با خبرنگار قدس آنلاین اظهار کرد: ازهمان ابتدای این اتفاق تاکنون جستجو با تلاش نیروی انتظامی شهرستان و بسیج مردمی در حال انجام است و متاسفانه تا بحال نتیجه ای بدست نیامده است.

شهرهای نفتی خوزستان به مخروبه تبدیل شدند

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: شهرهای نفتی همچون مسجدسلیمان، آغاجاری و هفتکل پس از استخراج نفت به یک مخروبه تبدیل شدند.

قومیت گرایی عامل تفرقه اصلاح طلبان در انتخابات شد

دومین جلسه از سلسله نشست های "علل شکست اصلاح طلبان خوزستان در انتخابات شوراها" با حضور جمال درویش دبیر حزب اعتماد ملی شعبه خوزستان برگزار شد.

وزیر کشور حکم شهردار تهران را امضا کرد

 

 

 

نجفی که پیش از آغاز به کار رسمی شورای پنجم شهر تهران در نتیجه بررسی های برنامه های کاندیداهای تصدی این پست، شهردار تهران برگزیده شده بود، به سمت شهردار رسمی تهران منصوب شد.

نشت گاز کلر در دزفول/ ۴۷۲ نفر مسموم شدند / یک فوتی

 

 
معاون فرمانداری ویژه دزفول از مسموم شدن تعدادی از شهروندان دزفولی بر اثر نشت گاز کلر در رودخانه دز خبر داد. عبدالحسین پوررکنی اظهار کرد: متصاعد شدن گاز کلر در منطقه کاشفیه مجاور رودبند موجب مسمومیت تعداد زیادی از شهروندان شده است.
طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر