طراحی سایت
پنجشنبه 25 مرداد 1397.

تبلیـغـات

جهت نمایش بزرگتر، کلیک کنید

چلپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

اخبار ویژه

دلنوشته فرزند محسن رضایی برای پسر شهید حججی

 

علی گلم! یه مشت آقا و آقازاده هاشون موندن که بعضی‌هاشون دارن تکلیف شون رو عمل می‌کنن اما امان از بعضی دیگه شون. می‌دونی عدالت خدا یعنی چی؟ یعنی تو یه کلمه من اسمم شده آقازاده. یعنی تو یه خانواده محترم به دنیا اومدم اما خودم هیچی نیستم.

شرکت پتروشیمی بوعلی سینا استخدام می کند

شرکت پتروشیمی بوعلی سینا واقع در استان خوزستان، شهرستان بندرماهشهر در نظر دارد بر اساس ضوابط و مقررات شرکت، از بین متقاضیان واجد شرایط نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی، آزمون روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی مطابق قوانین کار و تامین اجتماعی دعوت به همکاری ­می نماید.؛

تصاویر / خاکستر شدن شش صد نخل در خنافره شادگان

براثر وقوع آتش‌سوزی گسترده شب گذشته در نخلستان‌های اطراف شهر خنافره از توابع شهرستان شادگان 600 اصله نخل در یک مساحت دو هکتاری به خاکستر تبدیل شدن این آتش سوزی در ساعت 23 دیشب با کمک ماشین‌های آتش‌نشانی از شرکت کشت و صنعت نیشکر فارابی اطفا شد

تصاویر/ گاومیش داری میراث رو به فراموشی در اهواز

بزرگترین جمعیت گاومیش داران در مرکز استان خوزستان منطقه گاومیش آباد می‌باشد که با تقسیمات جدید شهری به شهرستان کارون تغییر نام داده است.

تخلف برخی مدیران مدارس دولتی/ پول بده، امتیاز بگیر، ثبت‌نام شو

رئیس اداره اموزش و پرورش بندر‌ماهشهر گفت: آیتمی تحت عنوان کمک به مدرسه در برخی مدارس وجود دارد که اگر خیری ۱میلیون تومان به مدرسه کمک کند، ۱۰ امتیاز به وی تعلق خواهد گرفت و به واسطه امتیاز گرفتن، می‌تواند فرزندش را ثبت‌نام کند.

اوقات شرعیپیش بینی وضعیت آب و هوا