طراحی سایت
دوشنبه 31 ارديبهشت 1403.

« بسم الله الرحمن الرحیم »

خبرگزاری ندای هفتکل ؛ رقابت در صداقت

 

 

«خبرگزاري ندای هفتکل » در دوم اردیبشهت ماه سال 1392 در فضای مجازی فعالیت خبری، فرهنگی و اجتماعی خود را آغاز نموده است.

 

اهداف:

 

آمده‌ايم تا از ايران امروز براي فردا و فرداها حراست كنيم، پاسداشت فرهنگ دراز دامن اسلامي در پيشاني فعاليت‌هاي ما قرار دارد.

 

دانايي را عامل مهم توانايي ملي مي‌دانيم و رسانه را يكي از ابزارهاي مهم گسترش آن قلمداد مي‌كنيم.

 

مرز فعاليتهاي ما را اصول انقلاب اسلامي گفته شده در قانون اساسي و منافع ملي روشن مي‌كند.

 

مراقبت از منافع ملي، مصالح مردم و باورهاي ايماني جامعه را وظيفه خود مي‌دانيم و با رويكرد «مردم‌مدارانه‌» واقعيت‌هاي اجتماعي را رصد مي‌كنيم.

 

 

در باور ما مردم ولي نعمت و محور و مسوولان نظام نيز خدمتگزاران اين مردم هستند و هر يك ضمن برخورداري از حقوقي كه رعايتش واجب است، مسئوليت‌هايي نيز برعهده دارند.

نقد جدي و اصولي را عنصر زاينده يك جامعه پويا مي‌دانيم و نگاه حزبي، پوسته‌اي - گروه گرايانه - يگانگي و طايفه‌اي را در برابر منافع ملي برنمي‌تابيم.

 

 

پيشرفت، سربلندي و سعادت كشور را در گرو وحدت و يكپارچگي ملي، دادگري و خردورزي مي‌دانيم و اميدواريم بتوانيم در راه گسترش و نيرومند‌سازي اثربخش باشيم و كلام آخر دوباره‌گوئي جمله نخست است: «خبرگزاری ندای هفتکل ؛ رقابت در صداقت».

 

علی عوض نژاد

مدیرمسئول خبرگزاری ندای هفتکل

 

 

دیدگاه‌ها   

 
0 #1 تبریک روز خبرنگارامید برزی 1400-05-16 21:21
جناب آقای عوض نژاد
روز خبرنگار تقدیر از زحمات کسانی است که با مسئولیت و آزادی و تحمل سختی‌های فراوان به نگاشتن حقایقی می‌پردازند که رشد و توسعه جامعه را ثمر می‌بخشد و همواره به مثابه دیده‌بانان امین جامعه در عرصه‌های مختلف پرچم آزادی، آگاهی و امید را افراشته‌اند. هفدهم مرداد روز بزرگداشت مقام خبرنگار و اصحاب رسانه را که روز احترام به حقوق ملت در دسترسی به اطلاعات صحیح، فوری و مناسب است را حضورتان تبریک عرض می‌نمایم.
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر