طراحی سایت
يكشنبه 16 بهمن 1401.

سایر اخبار

بررسی افزایش حقوق و مزایای کارکنان دولت در کمیسیون اجتماعی/ مخالفت دولت با افزایش حقوق سربازان

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از بررسی موارد مربوط به افزایش حقوق و مزایای کارکنان دولت در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد و گفت:‌ همچنین پیشنهادی در خصوص افزایش حقوق سربازان مطرح شد که کمیسیون اجتماعی موافق و دولت مخالف با این پیشنهاد بود.

ادامه مطلب...

یک گزینه غیرمنتظره برای هدایت تیم ملی ایران

به گزارش "ورزش سه"، بیش از دو ماه از حذف تیم ملی ایران از جام جهانی سپری شده و هنوز تکلیف نیمکت تیم ملی در هاله ای از ابهام قرار دارد. نشریه مطرح آ.اس امروز در خبری مدعی شد پاکو خمس، سرمربی باتجربه تراکتور می تواند گزینه بعدی هدایت تیم ملی ایران لقب بگیرد. بر اساس گزارش این نشریه اسپانیایی، ارکان فدراسیون ایران معتقد هستند این سرمربی اسپانیایی سطح فوتبال این کشور را به میزان قابل توجهی بالا برده و می تواند روی نیمکت تیم ملی نیز نتایج خوبی بگیرد.

ادامه مطلب...

دستگاه سونوگرافی بیمارستان گلستان اهواز چگونه سرقت شد؟

رئیس بیمارستان گلستان اهواز در مورد سرقت یک دستگاه سونوگرافی و یک دستگاه پی سی شوک از این بیمارستان توضیحاتی ارائه داد.

ادامه مطلب...

یک مصدوم در حادثه واژگونی تانکر سوخت در دزپارت

سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از مصدومیت یک نفر بر اثر واژگونی تانکر حامل سوخت در محور دزپارت – شهرکرد خبر داد.

ادامه مطلب...

دادستان ایذه: پدر و مادر کیان پیرفلک مطابق قانون آئین دادرسی به دادسرا فراخوانده شده‌اند

رسالتی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایذه در گفت‌وگو با میزان در رابطه با اخبار منتشر شده مبنی بر احضار والدین کیان پیرفلک (کودکی که در حادثه تروریستی ایذه جان خود را از دست داد) گفت: فراخواندن پدر و مادر مرحوم کیان پیرفلک مطابق قانون آیین دادرسی به عنوان اولیا دم جهت ارائه شکایت در صورت تمایل صورت گرفته است.

ادامه مطلب...

صدور حکم انفصال موقت وزیر آموزش و پرورش از سوی دیوان عدالت اداری/ اطلاعیه وزارت خانه

در پی انتشار حکم انفصال موقت وزیر آموزش و پرورش صادره از سوی شعبه ۴۴ بدوی دیوان عدالت اداری، وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: مفاد رأی دیوان عدالت اداری در مورد اعمال احتساب سنوات خدمتی و صدور حکم کارگزینی برای شاکیه اجرا شده اما با اعتراض مجدد شاکیه و عدم ابلاغ مراتب استنکاف از اجرای رای به سامانه های وزارت آموزش و ‌پرورش و عدم اطلاع مقام مخاطب از این موضوع، منجر به صدور حکم غیرقطعی انفصال موقت وزیر آموزش و پرورش در شعبه ۴۴ دیوان عدالت اداری شده است که با توجه به اجرای مفاد رأی صادره دیوان و احتساب سنوات خدمتی شاکیه موضوع رای در دستور پیگیری از طریق دیوان عدالت اداری است‌.

ادامه مطلب...

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر