طراحی سایت
دوشنبه 27 خرداد 1398.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

سخنی با وزیر کشور : اما و اگر های برگزاری انتخابات مجلس یازدهم در خوزستان

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:
جناب آقای وزیر کشور
تمام کشور فاجعه ی ناشی از بی نظمی در برگزاری فینال جام حذفی فوتبال کشور را در ورزشگاه فولاد آرنا از شبکه ی سوم سیما بطور مستقیم نظاره گر بودند و نسبت به وضعیت نابسامان مدیریت اجرایی استان خوزستان تاسف خوردند.
 
جناب آقای وزیر کشور
 
 طرف حساب شما در روز جام حذفی مردان ورزشکاری بودند که گذشت و مروت را با تمام ناملایمت در دستور کار خود قرار دادند و اگر نبود این روحیه ی پهلوانی بدون شک جشن پیروزی فوتبال ایران در آن شب بیم و هراس، تبدیل به یک مصیبت ملی می شد.
 
جناب آقای وزیر کشور 
 
برگزاری انتخابات به مانند برگزاری فینال جام حذفی فوتبال نیست، در این میدان، افراد سیاسی از منافع قومی، رانتی و جناحی بیشتر سخن می گویند و بعضا قرابتی با انصاف و مروت ندارند و هرگز سر سوزنی گذشت بر سر منافع خود به خرج نمی دهند و ما به تجربه دید ه ایم که بعضا در انتخابات گذشته، برخی از شهرها اختلافات کوچک و جزیی به درگیرهایی خونبار مبدل گردید.
 
جناب آقای وزیر کشور
 
 همانطوری که خود نیک می دانید بیشتر افراد استخواندار کارکشته و مجرب وزارت کشوری را ما در خوزستان بر مسند فرمانداری ها و بخشداری ها، به دلایلی که شرم از ذکر آن دارم، دیگر نمی بینیم و اغلب کارگزاران امروزی وزارت کشور در استان خوزستان از نیروهای صفر کیلومتر آموزش ندیده ای هستند که هنوز حکم سرپرستی دارند و بواسطه ی نفوذ نمایندگان فعلی که خود رقیب نامزدهای دیگر در انتخابات آینده هستند بر سر کار آمدند که این خود شائبه ی بی طرفی متولیان دست اندرکار انتخابات را در افکار عمومی و بالاخص در اردوگاه رقیبان زیر سوال برده است.
 
جناب آقای وزیر کشور
 
استان خوزستان، بحران های زیادی در دوره تصدیگری شما به چشم دیده و خود بهتر از هر کارشناسی از اوضاع و احوال ناخوش این استان باخبر هستید ، برای مثال در جریان اختلاف محدوه ی شهری اندیمشک و دزفول ملاحظه فرمودید که چطور و چگونه بدلیل اختلاف بر سر جانمایی یک تابلو چه بلوایی که برپا نشد.
 
لذا شایسته نیست که خوش بین و ساده اندیشانه به استقبال برگزاری انتخابات مجلس یازدهم در استان خوزستان با این مختصات مشروحه بشتابید و بهتر آن است که از هم اکنون تدابیر پیشگیرانه ای را لحاظ بفرمائید و کادرهای استخواندار و مجرب وزارت کشوری را لااقل در تصدی مناصبی که احتمال بحران در آن می رود، شجاعانه بگمارید تا ثبات، امنیت و آرامش انتخابات برهم نخورد.
 
 
 
شوشان -  عبدالرحمن نیک سرشت

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر