طراحی سایت
يكشنبه 5 خرداد 1398.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

مدیریت کلان کشور به توسعه ریلی خوزستان توجه کند

 

غلامرضا شریعتی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مدیریت کلان کشور باید به توسعه ریلی استان خوزستان توجه جدی کند و در این زمینه به دنبال توسعه باشد. 
 
وی افزود: یکی از موانع توسعه و پیشرفت کشور در طول سالیان گذشته، کم توجهی به سیستم ریلی کشور بوده است و با توجه به اینکه سیستم ریلی محرک و آغازکننده توسعه کشور است، باید به آن توجه ویژه شود.
 
استاندار خوزستان تصریح کرد: کار کارشناسی و اولویت بخشیدن به اجرای پروژه‌های ریلی که برگشت سرمایه آن‌ها زودتر است و توجیه اقتصادی دارد، باید در دستور کار قرار بگیرد زیرا بعضا در دولت‌های گذشته شاهد آن بوده‌ایم که توسعه شبکه ریلی در مناطقی بوده که اکنون بی‌استفاده هستند و به صورت اجباری واگن‌ها در آن مسیرها تردد می‌کنند.
 
شریعتی با تاکید بر لزوم اجرای راه آهن اهواز – اصفهان، ادامه داد: این مسیر دارای توجیه اقتصادی است و بر این اساس باید در اجرای پروژه‌های ریلی کشور مسیری در اولویت انجام قرار بگیرد که توجیه اقتصادی و بازگشت سرمایه داشته باشد و زمینه را برای توسعه و رونق منطقه مورد نظر فراهم کند. 
 
وی با اشاره به مسیرهای ریلی که در استان خوزستان اجرایی نشده‌اند، عنوان کرد: عمده این پروژه‌ها اگر در استان خوزستان اجرایی شوند، به توسعه کشور کمک می‌کنند و علاوه بر رشد استان، زمینه‌ساز رشد و توسعه کشور هستند.
منبع: ایسنا

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر