طراحی سایت
پنجشنبه 6 تير 1398.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

گره زدن مشکلات به برجام گناه بزرگی است

حجت الاسلام و المسلمین سید ابوالحسن حسن زاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اهواز در مصلای مهدیه امام خمینی (ره) این شهر اظهار داشت: با توجه به فرمایش رهبر معظم انقلاب مذاکره با آمریکا فایده ای ندارد و آمریکا نمی تواند با تحریم کشور ما را از میدان خارج کند چرا که استکبار و جنایات داعشی ها در عراق و سوریه با دستور آمریکا راه به جایی نبرد و این اقتدار ایران اسلامی است.
 
وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب در خصوص مذاکره با اروپا افزود: نمی بایست همه چیز را به برجام گره زد.
 
حجت الاسلام حسن زاده ادامه داد: نمی گوییم برجام اشتباه بود اما همه چیز را به آن گره زدن گناه بزرگی بود چون به ظرفیت ها و توانایی های داخلی کشور توجه نشد.
 
وی با اشاره به دیگر محور بیانات رهبر معظم انقلاب با این مضمون که معیار ارزیابی مسئولان، شاخص های حکومت علوی است اظهار داشت: ما عدالت را از مسئولان می خواهیم و دراجرای عدالت فرقی بین مسئول و غیر مسئول وجود ندارد.
 
حجت الاسلام حسن زاده اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب به دولت خدا قوت گفت و از اداره کشور 80 میلیونی با این شرایط تقدیر کرد و با توجه به اینکه در این یک سال اخیر کارهای خوبی در زمینه رشد اقتصادی و کاهش واردات انجام شده باید هنرمندانه به مردم گفته شود.
 
خطیب جمعه اهواز گفت: کشور چندین دهه است که در زمینه ارائه آمار مشکل دارد به گونه ای که مرکز آمار و بانک مرکزی آمارخوب ارائه می کنند اما با واقعیت های زندگی مردم یکسان نیست.
 
وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب با این مضمون که در کشور خلاء های اقتصادی وجود دارد و دشمن بر آن دست گذاشته است افزود: ایشان تاکید دارند که مسئولان باید شب و روز نشناسند و نباید به ساعات کار اداری اکتفا کنند.
 
حجت الاسلام حسن زاده تاکید بر سیاست های اقتصاد مقاومتی، و توجه به تولید داخل و جلوگیری از تعطیلی کارخانه را از دیگر محورهای فرمایشات رهبر معظم انقلاب عنوان کرد و گفت: مسئولان شهرک های صنعتی خوزستان باید کارخانه های تعطیل را فعال کرده و از تعطیلی کارخانه ها جلوگیری کنند.
 
امام جمعه موقت اهواز ادامه داد:با توجه به بیکاری جوانان باید از ظرفیت این قشر در تولید و اشتغال بیشتر استفاده شود.
 
وی در ادامه بستن منافذ فساد در مساله ارز، اجرای اصل 44 قانون اساسی و اصلاح نظام بانکی را از دیگر محورهای مورد تاکید رهبر معظم انقلاب عنوان کرد.
 
حجت الاسلام حسن زاده با گرامیداشت 25 شهریور روز خانواده و تکریم بازنشستگان گفت: یکی ازنقشه های دشمن این است که که خانواده استواری و استحکام خود را از دست بدهد.
 
خطیب جمعه اهواز گفت: یک خانواده باایمان مستحکم است و ایثار و کمک به یکدیگر از مشخصه های آن به شمار می رود.
 
وی در ادامه از بازنشستگان عذرخواهی کرد و گفت: ما نتوانستیم معیشت شاسیسته آنها را تامین کنیم اما باید تکریم آنها را بجا آوریم.
 
امام جمعه موقت اهواز در ادامه با گرامیداشت عید سعید غدیر خم گفت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مورد غدیر خم پایان سفسطه جدایی دین از سیاست است.
 
ایرنا/

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر