طراحی سایت
شنبه 3 فروردين 1398.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

اعلام بازنشستگی شهردار اهواز از سوی شورای شهر +سند

صفحه رسمی اینستاگرام شورای شهر اهواز روز پنجشنبه با انتشار نامه ای از وزات کشور بازنشستگی شهردار اهواز را اعلام کرد اما هنوز ابهامات در این خصوص فراوان است.

 

 
به گزارش شوشان روز پنجشنبه شورای شهر اهواز با انتشار نامه ای از سوی وزارت کشور بازنشستگی منصور کتانباف شهردار اهواز را اعلام کرد و این درحالی است که مصاحبه های مختلفی از سوی اعضای شورای شهر در خصوص بازنشستگی و عدم بازنشستگی شهردار اهواز در روزهای اخیر در سایت های مختلف منتشر شده است.
 
حسین حیدری شب گذشته نیز به صراحت اعلام کرده بود که شهردار اهواز شامل قانون منع به کارگیری نیروهای بازنشسته نبوده و نامه وزارت کشور در این خصوص باید اصلاح شود.
 
محمد جواد فلسفی نیز روزهای اخیر در مصاحبه با یکی از خبرگزاری های رسمی استان اعلام کرده بود: قانون منع بکارگیری بازنشستگان کلی بوده و در سطح کشور بسیاری شامل این قانون هستند اما آقای کتانباف، شهردار اهواز بازنشسته نیست و مصداق این قانون نیست.
 
عبدالزهرا سنواتی نیز 23 آبان ماه در گفت و گو با ایسنا در خصوص بازنشسته بودن شهردار اهواز گفته بود: از وزارت کشور در خصوص بازنشسته بودن یا نبودن شهردار اهواز استعلام شده است و پس از جواب، تصمیم‌های لازم گرفته می‌شود.
 
همچنین محمدرضا ایزدی درخصوص بازنشستگی شهردار اهواز به خبرنگار فارس گفته بود: نامه‌ای از وزارت کشور مبنی بر بازنشستگی افراد با 30 سال سابقه کار به دست ما رسیده است. شهردار اهواز به دلیل اینکه در استخدام نهاد دیگری هستند باید از سوی نهاد مربوطه بازنشسته شوند که به گفته آن‌ها هنوز سابقه کاری کتانباف 30 سال نشده است.
 
با این وجود باید دید که این نظرات متفاوت و ابهام در بازنشستگی شهردار اهواز تا کجا ادامه خواهد داشت.
 
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر