طراحی سایت
چهارشنبه 1 اسفند 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

وقوع دمای ۵۰ درجه و بالاتر طی امروز در اکثر شهرهای خوزستان

سرپرست اداره کل هواشناسی خوزستان از وقوع دمای ۵۰ درجه و بالاتر طی امروز در اکثر شهرهای استان خبر داد گفت: پیش بینی می شود امروز در مناطق غربی شاهد وزش باد قابل ملاحظه باشیم و احتمال برخاستن گرد و غبار محلی مورد انتظار است.
 
محمد سبزه زاری با اشاره به روند افزایش دما طی هفته جاری اظهار کرد: امروز انتظار دمای ۵۰ درجه و بالاتر در اکثر شهرهای استان وحود دارد اما از روز چهارشنبه تا آخر هفته جاری به دلیل جنوبی شدن جریانات شاهد افزایش رطوبت و شرجی و کاهش جزئی دما به ویژه در روزهای پنجشنبه و جمعه در مناطق جنوبی استان خوزستان خواهیم بود.
 
وی افزود: البته با توجه به افزایش رطوبت شاهد افزایش دمای احساسی خواهیم بود. همچنین از اوایل هفته آینده با تقویت مجدد الگوی تابستانی وقوع دماهای ۴۹ درجه و بالاتر در خوزستان مورد انتظار است.
 
سرپرست اداره کل هواشناسی خوزستان گفت: همچنین پیش‌بینی می‌شود امروز در مناطق غربی شاهد وزش باد قابل ملاحظه باشیم و احتمال برخاستن گرد و غبار محلی وجود دارد.
 
سبزه زاری بیان کرد: در شبانه روز گذشته ایستگاه کشاورزی اهواز با ۵۳ و شادگان با ۲۷ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنکترین نقاط استان خوزستان بودند. تغییرات دمای امروز اهواز نیز بین ۳۳ و ۵۳ درجه سانتیگراد در نوسان خواهد بود. 
مرجع / ایسنا

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر