طراحی سایت
چهارشنبه 26 دي 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

جزئیات ترخیص خودروهای اروندی/ حق اسقاط بخشیده می شود

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی جزئیات جدید ترخیص خودروهای اروندی را تشریح کرد.
 
همایون یوسفی اظهار کرد: از مردم خوزستان بابت صبر و حوصله‌ای که در زمینه مشکلات خودروهای اروندی داشتند، تشکر و قدردانی می‌کنیم.
 
وی افزود: از همان لحظات اول برای حل شدن مشکلات خودروهای اروندی از طریق دو وزارتخانه امور اقتصاد دارایی، صنعت، معدن و تجارت و همچنین دفتر معاون اول رئیس‌جمهور پیگیر بودیم.
 
نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آخرین پیگیری‌ها تا این لحظه منجر به این شده که بحث تضامین و بیمه خودروها تا حداکثر ظرف هفته آینده توسط وزارت اقتصاد و دارایی و گمرک کشور حل شود.
 
یوسفی ادامه داد: ضمن اینکه با پیگیری از طریق وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین معاون اول رئیس‌جمهور قرار شده تا پول اسقاط خودروهای فرسوده که باید به ازای خودروهای اروندی مصادره شود را پرداخت نکنند و همان روال سابق برقرار باشد.
 
وی خبر داد: مقرر شده تا به‌زودی این دستورالعمل از جانب وزارت صنعت به منطقه آزاد اعلام و کار ترخیص خودروها در اسرع وقت انجام شود.
 
در پایان گفت: حسب وظیفه خود به عنوان نماینده مردم تا آخرین لحظه پیگیر هستیم و امیدواریم همان روال سابق که خودروها به راحتی ترخیص می‌شدند، به زودی برقرار و به تبع مشکل مردم خوزستان نیز حل شود.
مرجع / مـهـر

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر