طراحی سایت
پنجشنبه 31 خرداد 1397.

تبلیـغـات

جهت نمایش بزرگتر، کلیک کنید

چلپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

علت مسدود کردن تلگرام صوتی

علت مسدود کردن تلگرام صوتی با حکم قضایی، جلوگیری از واگذاری بدون حساب و کتاب، سهام ایمیدرو در شرکت ایرتیک به شکل رانتی، تسریع در پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان و رسیدگی به وضعیت سپرده گذاران موسسه کاسپین از جمله تذکرات کتبی امروز نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور است.

 

به گزارش انتخاب به نقل از ایسنا، اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

سید محمد باقر عبادی نماینده بیرجند به وزیر کشور : علت انتزاع بدون ضابطه برخی مناطق از شهرستان خوسف.

زهرا سعیدی نماینده مبارکه و حسن لطفی، خدیجه ربیعی، سمیه محمودی، فاطمه حسینی، سید صادق طباطبایی نژاد، سکینه الماسی، پروانه مافی، علیرضا محجوب و طیبه سیاوشی به وزیر جهاد کشاورزی : رسیدگی فوری به وضعیت تولیدکنندگان هسته اصلی قوت 80 میلیون جمعیت یعنی بذر گندم.

علی مطهری نماینده تهران به وزیر دادگستری : علت مسدود کردن تلگرام صوتی با حکم قضایی.

 حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر به وزیر اقتصاد و دارایی: ضرورت نظارت و رسیدگی به نابسامانی های موجود در گمرک جمهوری اسلامی ایران.

عبدالغفور ایران نژاد نماینده چابهار به وزیر آموزش و پرورش : رسیدگی به وضعیت شاخص های آموزشی در جنوب بلوچستان و تعیین تکلیف معلمان حق التدریس در استان سیستان بلوچستان و استخدام معلمان نیروهای خدمات خدمتی در استان.

نادر قاضی پور، علیرضا محجوب نمایندگان ارومیه و تهران به وزرای اقتصاد و صنعت، معدن و تجارت: جلوگیری از واگذاری بدون حساب وکتاب سهام ایمیدرو در شرکت ایرتیک به شکل رانتی.

داوود محمدی نماینده قزوین به وزیر آموزش و پرورش :تسریع در پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر به رئیس جمهور : ضرورت رسیدگی به وضعیت نابسامان سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری کاسپین در راستای منشور حقوق شهروندی و همچنین به وزیر صنعت، معدن و تجارت : ضرورت پرداخت وجوه مشتریان انصرافی شرکت کاسپین خودرو در اصفهان.

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر