طراحی سایت
شنبه 1 ارديبهشت 1397.

چلپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

مرگ کودک یک ساله براثر بی‌ احتیاطی والدین

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی شرق استان تهران از مرگ کودک یک ساله در شهرستان پاکدشت بر اثر بی احتیاطی والدین خبر داد.


 
به گزارش انتخاب به نقل از مهر، سرهنگ سلمان آدینه وند،با بیان اینکه پیش از ظهر امروز کودک یک ساله به نام « امیر» پاکدشتی جان خود را بر اثر بی احتیاطی والدین از دست داد، افزود: سیم برق بدون حفاظ در یک منزل در شهرستان پاکدشت پشت آبگرمکن خانه رها شده بود.
 
وی ادامه داد: کودک یک ساله که تازه حرکت کردن و راه رفتن را آموخته بود به پشت آبگرمکن رفته و به سیم بدون حفاظ و لخت دست می زند و برق او را گرفته و کودک بر اثر برق گرفتگی جان خود را از دست داد.
 
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی شرق استان تهران اضافه کرد: پلیس به محض اطلاع از این حادثه برای تامین مسائل انتظامی در محل حادثه حاضر شد و با عوامل امدادی در محل نهایت همکاری را کرد اما متاسفانه امیر یک ساله جان خود را از دست داده بود.
 
وی ضمن ابراز تاسف از حادثه پیش آمده، افزود: لازم است والدین عزیز و نیز همه مردم همواره موارد ایمنی را در نظر بگیرند و با بی احتیاطی سبب ورود خسارت های جبران ناپذیر مالی و جانی برای خود و عزیزان نشوند.
 
آدینه وند گفت: سامانه ۱۱۰ پلیس آماده دریافت هرگونه اخبار و نیز کمک رسانی به مردم عزیز در موارد لازم است.

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

ماژول پیش بینی وضعیت آب و هوا بزودی افزوده می شود

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر