طراحی سایت
شنبه 1 ارديبهشت 1397.

چلپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

امام جمعه موقت تهران: رییس جمهوری می‌خواهیم که روحیه سازشکاری نداشته باشد / کاندیداها نباید اسیر تعصبات فامیلی شوند

خطیب نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه هویت فعلی ما هویت انقلابی است و از هیچ قدرتی نمی‌ترسد، گفت: ما رییس جمهوری می‌خواهیم که پنجه در پنجه اسخطیب نمازجمعه این هفته تهران گفت: رئیس‌جمهوری می‌خواهیم که روحیه سازشکاری، تزلزل و انفعال در برابر قدرت‌ها را نداشته باشد.
امام جمعه موقت تهران: رییس جمهوری می‌خواهیم که روحیه سازشکاری نداشته باشد / کاندیداها نباید اسیر تعصبات فامیلی شوند
 
به گزارش «انتخاب»، حجت‌الاسلام کاظم صدیقی خطیب این هفته نمازجمعه تهران در خطبه‌ دوم با اشاره به برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت امسال گفت: حضور در پای صندوق‌های رای اعلام حمایت از نظام است. انتخابات از اهم مسائل و آبروی کشور و اقتدار نظام و نه به دشمن است.
 
وی حضور در انتخابات را حق و تکلیف دانست و افزود: این کشور برای خودمان است،‌ ما برای کسی پای صندوق نمی‌رویم، برای خودمان پای صندوق می‌رویم.
 
خطیب این هفته نمازجمعه تهران اضافه کرد: حضور در انتخابات از این جهت تکلیف است که منهای حضور مردم کشور و نظام در خطر است. امروز هم کسانی که به سوریه می‌روند‌، اینها بول‌هوس و گروهکی نیستند،‌ اینها بندگان صالح خدا هستند و به خاطر اسلام و دین به سوریه می‌روند.
 
حجت‌الاسلام صدیقی با تاکید بر اینکه ما مقاومت را همچنان استمرار می‌بخشیم و تا آخر پای آن ایستاده‌ایم تاکید کرد: حضور در پای صندوقها همان کاری است که در جبهه‌ها انجام می‌شده و برای خودمان از عزت و آبرو می‌آفرینیم.
 
وی در توصیه به کاندیداهای انتخابات گفت: جا دارد که از روی تواضع بگویم که توقع شرعی و قانونی این است که نزاکت را رعایت کنند،‌ اینجا محل انتظار امام زمان است.
 
امام‌جمعه موقت تهران اضافه کرد: حکومت و نظام اسلامی ما مقدمه‌ای برای ظهور امام زمان است و حکومت امام زمان نیز حکومت دین و اخلاق است که باید کاندیداها در تبلیغات انتخابات به این نکات توجه کنند.
 
حجت‌الاسلام صدیقی ادامه داد: کسی که می‌خواهد رئیس‌جمهور شود و هر تحقیری که می‌کند در شان نظام نیست. هر نوع تهمت، جوسازی، تخریب، خلاف شان و شخصیت نظام اسلامی است.
 
وی در بیان مطالبه عمومی از کاندیداها گفت: مردم انتظار دارند که کاندیداهای انتخابات در رعایت مر قانون دقت کنند. رئیس‌جمهور هم بعد از رهبری نگهبان قانون اساسی است، اگر کسی که می‌خواهد رئیس‌جمهور شود و پایگاه‌های قانونی را مورد حمله قرار دهد، خیلی برای ملت تلخ است. 
 
وی اضافه کرد: کسی که سنگرهای قانون را تخریب می‌کند معلوم است که تفکرش تفکر نظام اسلامی نیست. مرزهای امنیت کشور مرزهای قانونی است. 
 
امام‌جمعه موقت تهران با بیان اینکه کاندیداها نباید اسیر تعصبات فامیلی و شهوات نفسانی و گرایشات سیاسی باشند اظهار داشت: کسی که رئیس‌جمهور می‌شود نباید رئیس‌جمهور یک حزب و گروه باشد، بلکه باید رئیس‌جمهور مردم و حامی نظام باشد.
 
حجت‌الاسلام صدیقی با بیان اینکه این کشور زائیده انقلاب است افزود: هویت ملت ما هویت انقلابی است که شعارش «ما می‌توانیم» است. این کشورهای انقلابی می‌تواند با قدرتهای بزرگ دست و پنجه نرم کند و از هیچ قدرتی نمی‌هراسد. رئیس‌جمهوری می‌خواهیم که روحیه سازشکاری، تزلزل و انفعال در برابر قدرتها را نداشته باشد بلکه باید دارای روحیه اتکاء به خدا و نترس باشد که این شرط اساسی است.
 
وی تصریح کرد: در انتخابات ریاست جمهوری یکی از ملاکها برای رئیس جمهور کشیدن مزه فقر و دوری از اشرافیت مطرح است،‌ رئیس جمهور باید به اصول اخلاقی پایبند باشد.
 
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه امروز اختلافات سنگین طبقاتی قابل تحمل نیست اظهار داشت: مدیریت جهادی، مدیریتی پرتلاش است که عاشق خدمت و پابرهنگان است و امتیازی برای خودش و اطرافیانش کسب نمی‌کند که رئیس جمهور باید دارای چنین ویژگیهایی باشد.
 
صدیقی اظهار داشت: هر کسی می‌تواند مشکل گرانی،‌ رکود و تورم را حل کند وارد میدان انتخابات شود، این میدان، میدان فداکاری است و میدان رفاه‌طلبی نیست.
 
به گزارش تسنیم، صدیقی در بخش دیگری از سخنانش تجاوز نظامی آمریکا به خاک سوریه را خلاف قوانین بین‌المللی و نشاندهنده دروغگویی این کشور در عمل به تعهداتش دانست.
 
امام جمعه موقت تهران در ادامه افزود: حمله به یک کشور مستقل بدون هیچ مجوز بین‌المللی نشاندهنده آن است که باید آنها را خلع سلاح کرد. اینها عقل ندارند. اینها روی سرنیزه نشسته‌اند و نابودی‌شان قطعی است.
 
وی ضمن محکوم کردن تجاوز نظامی آمریکا به سوریه گفت: اگر قرار باشد مقاومت با این تشرها عقب‌نشینی کند تا حالا از بین رفته بود.
 
حجت‌الاسلام صدیقی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران هیچ‌گاه قصد تجاوز به هیچ کشوری را ندارد افزود: اما اگر یک وحشی و درنده قصد تعرض به خاک این کشور را داشته باشد پاسخ قاطعی به او می‌دهیم. اگر کسی کمترین جسارتی به این مملکت داشته باشد پاسخ دندانشکنی دریافت خواهد کرد که برای همیشه پشیمان خواهد شد.
 
امام‌جمعه موقت تهران حمله رژیم آل‌سعود به یمن را محکوم کرد و گفت: این رژیم باید بداند که آه مظلوم آنها را خاکستر می‌کند. اف و ننگ به سازمان ملل و مدعیان حقوق بشرکه همیشه مظلوم کش و حامی ظالم بوده‌اند اینها نشان می‌دهد که تنها راه نجات،‌‌ اقتدار، مقاومت، اتحاد و ایمان به خدا است.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: به لطف خدا داعش نیز در حال نابودی است و از 40 درصدی که در اختیار آنها بود فقط 8 درصد از خاک عراق باقی مانده که آن هم انشاءالله به زودی آزاد می‌شود.تکبار بیاندازد و بر استکبار جهانی بشورد نه اینکه روحیه منفعلانه داشته باشد.

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

ماژول پیش بینی وضعیت آب و هوا بزودی افزوده می شود

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر