طراحی سایت
سه شنبه 2 بهمن 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

جعفری نسب رسما فرماندار شادگان شد/فرماندار پیشین:برخی ناجوانمردانه به دولت تاختند

 آیین تکریم و معارفه فرماندار پیشین و جدید شهرستان شادگان روز سه شنبه با حضور معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استانداری خوزستان در تالار اداره ارشاد این شهرستان برگزار شد.
 
به گزارش ایرنا معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استانداری خوزستان روز سه شنبه در آیین تکریم و معارفه فرماندار شادگان با تجلیل از خدمات فرماندار پیشین در دوران تصدی مسئولیت، گفت:فلسفه پذیرش مسئولیت در نظام اسلامی جز خدمت به مردمی که صاحب اصلی نظام جمهوری اسلامی اند، نیست.
 
جمال عالمی نیسی از تعهد، مشورت پذیری، مردمی بودن و تخصص به عنوان شاخصه های مدیریت در نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت:مهم این است که دوران پذیرش مسئولیت، بر اساس مسئولیتی که می پذیریم، در راستای خدمت به مردم گام برداریم.
 
فرماندار پیشین شادگان نیز در این آیین با تجلیل و تشکر از همکاری مردم و مسئولان این شهرستان در دوران پذیرش مسئولیت، مشارکت حداکثری مردم و نخبگان در امور شهرستان، دوری از چندگانگی و تفرقه، افزایش اتحاد و همدلی اقوام، رفع مشکلات بخش کشاورزی و حل مبشکل بیکاری را از ضرورت های شهرستان خواند.
 
بهروز فرج اللهی با تشریح اقدامات دولت یازدهم در این شهرستان طی سه سال گذشته، افزود:دولت با وجود تنگناهای شدید مالی، محکم استوار در مسیر تحول در شهرستان گام برداشت.
 
وی لایروبی انهار شهرستان، فعال شدن طرح فولاد شادگان، رونق گردشگری طبیعی و معرفی جاذبه های شهرستان به سرمایه گذاران، ساخت منازل مسکونی برای محرومان شهرستان و جاده سازی و برنامه ریزی برای خروج شهرستان از بن بست را از اقدامات دولت یازدهم در شهرستان عنوان کرد.
 
فرج اللهی تصریح کرد:با نگاه مثبت دولت یازدهم و پیگیری استاندار پیشین و فعلی شهرستان، بندر شادگان فعال شد و با توجه به اخذ مجوز تجاری آن، فصل جدید فعالیت این بندر در آینده نزدیک آغاز می شود.
 
فرماندار پیشین شادگان، آینده شهرستان را با توجه به توانمندی های شادگان، امیدبخش و روشن خواند و گفت:این موارد نشان می دهد که دولت یازدهم خدمات فراوانی را با وجود محدودیت های شدید اعتباری به مردم ارائه دهد.
 
احمد جعفری نسب فرماندار جدید شادگان نیز در این آیین در سخنانی، کاهش دیوانسالاری اداری و انقلابی کار کردن را از راهبردهای کار و پذیرش مسئولیت در مناطق کمتر توسعه یافته خواند.
 
وی از تعامل و همکاری مسئولان به عنوان موثر ترین ابزار برای حل مشکلات مردم یاد کرد و گفت:اگر همکاری و هم افزایی محقق شود، مشکلات مردم نیز حل می شود.
 
احمد جعفری نسب دارای تحصیلات حقوق جزا و جرم شناسی در مقطع کارشناسی ارشد می باشد و پیش از این فرماندار شهرستان هندیجان خوزستان و چند شهرستان در استان بوشهر بوده است.

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر