طراحی سایت
چهارشنبه 1 اسفند 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

به بهانه ی فرا رسیدن روز خبرنگار/ مریم مقدم

 

 

 

 

مریم مقدم – روناش، اهواز: بار دیگر در آستانه فرا رسیدن ١٧مردادروزخبرنگارهستیم. خبرنگارانی که تنها انگیزشان برای خدمت عشق است وعشق بازار تبریک این روزها برای خبرنگاران داغ داغ است.

 

 

بعدازاین همه وقت اکنون همگی به چشم میاییم ودوباره روز از نو و روزی از نو. اگرچه همین تبریک ها میردل هایمان راخوش میکند که دیده می شویم اگرچه خودمان به خوبی می دانیم که همه چیز گذری است اما همین نیز برای ما کافی است.

 

0000 - Copy

 

رسالت عظیمی داریم که عاشقانه به دنبال آن هستیم. گرما و سرما نمیشناسیم، تنها داریی مان قلم وکاغذ مان است، بدون آن لنگ می مانیم، دیگر پشت درب ماندن های طولانی برای مان عادی شده، اگر درب اداره ای بدون سوال و جواب ما را راهی کنند برای مان عجیب است، اگر مجبور نباشیم ساعت ها منتظر بمانیم برای ما باور نکردنی است، مگرمی شود؟ اما تمامی سختی ها را به جان میخریم، چرا که عاشقیم.

 

عشق خبر در تمامی سلول های بدنمان رسوخ کرده و جزئی از وجودمان شده و هرلحظه ناخواسته همراهمان است، هرلحظه ناخودآگاه منتظریم خبر نو، فلانی راستی چه خبر؟

 

شب و روز برایمان فرقی نمیکند، هرلحظه هرجا اگر احساس کنیم باید باشیم، بدون معطلی میرویم، با هر وسیله ای فرقی نمیکند، مهم رسیدن است، مهم چاره گشایی است، به راستی که قلم هایمان چه میکنند؟

 

بار دیگر ١٧ مرداد دیگری از راه رسید، به عنوان عضوی کوچک از خانواده مطبوعات، فرا رسیدن این روز را به تمامی عاشقان سخت کوش عرصه خبر و رسانه تبریک گفته و امیدواریم که امسال دیگر سالمان باشد …

 

 

 

 

دیدگاه‌ها   

 
0 #1 باسلاملطفی 1397-08-09 19:22
باتشکر عکسهایی که روز اربعین چزابه از ما با لباس نظامی گرفتی کجا گذاشتی
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر