طراحی سایت
چهارشنبه 1 اسفند 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

برای کسی که بانگ شهرستان شدن هفتکل را به صدا در آورد

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

«مهدی شیرالی»


 

خبرگزاری ندای هفتکل:

مقارن ساعت ۱۰صبح بود که مسئولان ادارات شهر در دفتر امام جمعه وقت (حاج آقا ابراهیمی) دعوت شده بودند؛ گویی خبر مهمی در راه است؛ بعد از یک ساعت پیامک آمد که هفتکل شهرستان شد.

 

پیامی که به گفته بعضی‌ها ازطرف دکتر بشارتی نماینده دولت احمدی نژاد که به مناطق محروم سفر میکرد که به بخشدار و امام جمعه وقت هفتکل داده شده بود.

 

ما هم که شهرستان شدن هفتکل از آرزوهای آن دورانمان به حساب می آمد اشک شوقمان سرازیر شد و سر از پا نمی‌شناختم و خوشحال به همراه دوستان سوار بر موتورسیکلت شدیم و به دفتر امام جمعه رفتم و دیدیم که همه حضار خوشحال و خندان به همدیگر تبریک می‌گفتند.

 

 وقتی که از این خبر خوش مطمئن شدیم سوار بر موتورسیکلت شدیم و به سوی مسجد حجت(عج) رفتیم به چهارراه پایین تر از مسجد رسیدیم که #شیخ_خداداد_جعفرنیا خادم مسجد را که در حال رفتن به مسجد و آماده سازی مسجد برای اذان و نمازظهر بود را دیدیم.

 

 پس از سلام و علیک فوری و با خوشحالی و خنده، شهرستان شدن هفتکل را به شیخ تبریک گفتیم و خدا را شکر کردیم.

 

شیخ خداداد هم رو به قبله کرد و او هم همانند ما اشک شوقش سرازیر شد و زیر لب خدایش را شکر کرد و باعجله به سوی مسجد رفت و سریعاً سیستم صوتی را روشن کرد و با صدای لرزان و بلند سه بار بانگ الله اکبر را بر زبان آورد.

 

همه جا را سکوت فرا گرفت... همه ایستادند که ببینند چه خبر شده! هنوز که وقت اذان نرسیده است.. همه بازار منتظر بودند تا پیام بعد از بانگ الله اکبر را بشوند که شیخ خداداد اعلام کرد "#هفتکل_شهرستان_شد".

 

خدا را شکر، گویی که جان تازه ای بر پیکره ای این شهر دمیده شد.

 

خلاصه، شیخ خداداد جعفرنیا اولین کسی بود که بانگ الله اکبر شهرستان شدن هفتکل را بصدا در آورد.

 

بعد از ظهر همان روز نزدیک به غروب آفتاب بود که صدای درب منزل شیخ خداداد به صدا در آمد که یکی از نهادهای امنیتی شهر بودند و گفتند که  می‌خواهیم بدانیم که چرا و چه کسی به‌ شما اجازه داد که پشت بلندگوی مسجد اعلام کنید که هفتکل شهرستان شد؟ شیخ با خند به شخص مراجعه کنند نگاه کرد و گفت شیرینیش را مسئولین در دفتر امام جمعه خورده اند، بازجویی را ازمن میکنید؟ آیا خوشحال شدن مردم با این پیام ضرری به کسی رسیده است؟؟

 

شیخ خداداد جعفرنیا روحت شاد و یادت گرامی

 

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر