طراحی سایت
چهارشنبه 1 اسفند 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

سیاست های چند گانه و نیروهای مازاد در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری هفتکل

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

«علی عوض نژاد»


 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، جذب و استخدامی های نجومی در ادوار گذشته شهرداری و شورای شهر و دانشگاه علمی کاربردی هفتکل باعث شد تا تعداد نیروهای این دانشگاه به بیش از حد نیاز برسند.

 

این در حالی است که کل دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی هفتکل کمتر از ۲۲۰ نفر هستند، اما تعداد پرسنل اداری این دانشگاه بیشتر از ۱۰نفر هستند.

 

نیروهای مازاد که به نوعی بهره وری کم و یا کارآمد لازمی ندارند، به نوعی منبع هزینه برای شهرداری هستند که باید مورد تجدید نظر مدیران ارشد شهرداری قرار گیرند.

 

البته افرادی که دارای قرارداد سالیانه هستند، قطعا قابل احترام بوده و باید تا پایان مهلت قرارداد در دانشگاه فعالیت کنند، اما پس از آن، شرایط بستگی به نظر مدیران ارشد شهرداری که به نوعی بهره بردار دانشگاه محسوب می شوند، دارد.

 

حقوق کارکنان شهرداری و پول بیت المال با هم ارتباط مستقیمی دارند و بنابر این باید با هوشمندی لازم و دستورالعمل مشخص به موضوع جذب و تعدیل نیرو در شهرداری در نظر گرفته شود تا حق فردی ضایع نشود و از سوی دیگر هزینه های مازاد در شهرداری نیز کنترل شود.

 

شهرداری هفتکل باید در خصوص افراد مازادی که در دانشگاه علمی کاربردی (قانونی یا غیرقانونی) جذب شده اند و هیچ کارآمدی در قبل دریافت حقوق خود ندارند، تعیین تکلیف کند و این مسئله را در الویت خود قرار دهد.

 

 

دیدگاه‌ها   

 
+1 #1 کارمند شهرداریستاره 1397-09-05 21:49
آقای عوض نژاد نیروها که ۹ نفر از پرسنل شهرداری هستند که با نارضایتی به دانشگاه منتقل شدند که البته در این بین فقط یکنفر از کارکنان شهرداری از رفتن به دانشگاه امتناع. نمودند که شهردار اقدام به اخراج نامبرده نمودند . که داین خانم اقدام به طرح شکایت در اداره کار نمودند .نیروهای مازاد نیروهایی هستند که شورای شهر طی دوره گذشته ذر شهرداری استخدام کرد و البته همگی با سواد دیپلم و زیر دیلم که بعدن تونستن لیسانس و ... بگیرن .
نقل قول کردن
 
 
0 #2 کارمند غیر شهرداریسیاره 1397-10-03 01:25
ستاره خانم مشخصه خودتم سواد آنچنانی نداری با این انشای متن قشنگت.کی پارتیت بود رفتی سر کار؟ جان خودت راستشو بگو.
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر