طراحی سایت
چهارشنبه 1 اسفند 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

شورای قوم گرای هفتکل و دانشگاه علمی کاربردی

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

«شهاب داودی»


 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، چندی است دانشگاه علمی کاربردی شهرداری هفتکل به محلی برای اختلاف اعضاء شورا و شهردار تبدیل شده است؛ در طول یکسال گذشته چندین نفر بعنوان رئیس دانشگاه به تهران معرفی شدند اما با اعمال نظر استان و زد و بندهای سیاسی پشت پرده ، محمد سعید الماسی  بر صندلی ریاست این دانشگاه تکیه زد و علارغم مخالفت شهردار وشورای شهر، چندین ماه نیز در این سمت باقیماند تا راه برای بخشدار شدنش هموار شود و وقتی بعنوان بخشدار سوسن معرفی شد(هدف اصلی انتصاب ایشان در هفتکل) این صندلی، باز به محلی برای اختلاف اعضای شورا و شهردار بدل شد .دو عضو سید شورای شهر یک سید را بعنوان رئیس انتخاب و معرفی کردند و دو عضو قشقایی نیز یک قشقایی را برگزیده و معرفی نمودند.اما بر اساس قانون، دانشگاه علمی کاربردی زیر مجموعه شهرداری محسوب شده و حق ذاتی شهردار است که رئیس آنرا انتخاب کند و مهندس رضائیان نیز به همین دلیل و برای پایان دادن به اختلافات ، پور جعفری و صفی خانی را بعنوان نامزد ریاست دانشگاه معرفی کرد.

 

 

در این که هر چهار نفر نامزد شده دارای صلاحیت هستند شکی نیست ،اما دوستان شورای شهر؛ مگر شما نماینده کل اقوام و طوایف هفتکل نیستید که در چنین بزنگاههایی فقط سراغ طایفه و قوم خود می روید؟آیا به جز بستگان شما، کس دیگری در این شهر زندگی نمی کند؟ آیا طایفه پرستی شما عاملی برای ایجاد اختلاف در بین مردمی که سالهاست برادرانه در کنار هم زندگی می کنند نخواهد شد؟ آقایان؛ این چه اندیشه ی قرون وسطایی است که شما از آن پیروی می کنید؟ چرا منافع قومی را بر منافع شهر و شهروندان ترجیح می دهید؟

 

آقایان؛ ریاست دانشگاه علمی کاربردی آش دهن سوزی نیست که به واسطه ی آن حیثیت و آبروی خود را به خطر می اندازید... شما شورای شهر هستید و ناظر بر عملکرد شهردار  ، اما رفتار دوره قبل و این دوره ی برخی از اعضاء نشان از آن دارد که ظاهرا مدیر بالادست شهردار هستید و همه ی عزل و نصب ها باید با دستور شما انجام شود.از سوی دیگر خاصیت کار گروهی رأی اکثریت است و وقتی اکثریت یک تصمیم را گرفتند همه باید تابع باشند اما گویا برخی از دوستان شورای شهر این قانون ساده را هم قبول ندارند و بر این باورند هر آنچه ایشان می گویند درست است و بقیه راه ناصواب می روند.لذا پسندیده است یکبار دور هم بنشینید و تصمیم بگیرید و بر اساس قانون و عرف پایبند خروجی جلسه ی خود باشید. 

 

در پایان امیدواریم اعضاء شورای شهر ضمن حرکت در مسیر قانون ،از قوم گرایی نیز فاصله گرفته و بیش از این بر طبل طایفه پرستی که نتیجه ای جز اختلاف ندارد ،نکوبند. 

 

 

دیدگاه‌ها   

 
+3 #1 پاسخ: شورای قوم گرای هفتکل و دانشگاه علمی کاربردیهربرت 1397-06-04 22:33
ای شهاب چه بگم
نقل قول کردن
 
 
+2 #2 پاسخ: شورای قوم گرای هفتکل و دانشگاه علمی کاربردیامراله ممبینی اهواز 1397-06-08 00:46
درود شهاب عزیز. اگر این تفکربرشوراحاکم است باید فاتحه شهررا خواند...متاسفم برای اینچنین شورایقوم گرایی.
نقل قول کردن
 
 
0 #3 دانشگاهغلام 1397-06-27 19:27
همین در گیری ها بخاطر اینه که شهر داری 190میلیون از دانشگاه دزدی کرد رفت کجا چرا یه لر میاد جایی سر کار حرف زیاد می زنند لطفا درست متن بنویسید زیادی حرف نزدین خودتونو اصلاح کنید
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر