طراحی سایت
چهارشنبه 1 اسفند 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

در این شهر چه میگذرد؟

«سعید موسایی»


 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، امروزه گویا بی عدالتی درشهربیدادمیکند ونارضایتی مردم از مسئولین بی تجربه که پشت پرده های عجیب و غریبی وجود دارد وبدون هماهنگی با فرمانداراین شهر وازآن بدتر ازنیروهای غیربومی که معضل خاصی برای این شهر شده به اوج رسیده است.

 

پیش از ورود نماینده کنونی به مجلس، به مردم این شهر قول وقرارهایی مبنی بر استفاده از نیروهای بومی، انقلابی و خرد جمعی داده شده بود.

 

اما مدتی به طول نینجامید که ظاهری متوجه شد مردم این شهر بدنبال سیاست های پوچ هستند وتنش مردم رابیشتر کرد وباسیاست خود ادامه داد تا توقع های این شهر افزایش یافت و در فضای مجازی کارکردها ناچیز خود را به مردم ارسال میکنند.

 

بعضی ها در فضای مجازی مطالبی میزنند و از کارکرد نماینده تقدیر وتشکر می کنند و از او تعریف و تمجیدهای بی اساس و بدون هدف اجتماعی و صرفا منابع طلبی شخصی می کنند، اما انتظار مردم بیشتر است.

 

انگار نمی بینند که در شهر هیچ نظارتی وجود ندارد وبیشتر مسئولان به صورت اتوبوسی ازشهرهای همجوار می آیند که هیچگونه دغدغه ای برای این شهر ندارند و معمولا مدیران 911 نامیده می شوند زیرا ساعت 9میایند و  11میرود و خبری ندارد بعدازتایم اداریشان چه میشود.

 

واقعا جای بسی تاسف دارد و انتظارمیرود ازنیروهای انقلابی وبومی و پر تخصص این شهر استفاده شود و منفعت طلبان از سادگی مردم بیچاره استفاده نکنند.

 

 

حال یک سوال خدمت نماینده خوش قول دارم که تا به حال شده از خودت بپرسی که از زمان استارت جنابعالی دراین شهر چند نیروی بومی بکار گرفتید وچند نیروی غیربومی بکارگرفتید انتظاری که این مردم وحامیان شمادراین شهراز جنابعالی دارند همانطوری که این نیروهای غیربومی استفاده میکنید، نیم نگاهی هم به نیروهای جوان و شایسته وانقلابی ما هم دراین شهر بیندازید و از نیروهای بومی خود این شهر بکار گیری کنید تا امروزه چند نفرازجوانان هفتکلی در شهرهای لالی مسجدسلیمان اندیکا پست دادید انتظارمیرود انصاف رعایت شود.

 

 

دیدگاه‌ها   

 
+2 #1 بومی گراییدلسوز 1397-05-15 19:22
با سلام خدمت نویسنده منصف.فک کنم خود فرماندار هم غیر بومیه
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر