طراحی سایت
يكشنبه 1 مهر 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

انتصاب مدیران بی تجریه غیر بومی، بی حرمتی به نخبگان هفتکل است

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

«علی عوض نژاد»


 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، بزرگترین موهبت و سرمایه هفتکل جدا از مواهب طبیعی، نفت، گاز، سنگ، گچ و آهگ آن وجود مردمی متمدن و با فرهنگ و تاریخی ریشه‌دار است و اگر مدیران ارشد با انسجام بیشتری حرکت کنند، هفتکل به‌طور یقین بی‌نیاز می‌شود.

 

 

نمایندگان تراز اول دولت در استان و نماینده مردم شهرستان در مجلس که معمولا در سفرهای کوتاه خود بیان دارند که برای رفع مشکلات و توسعه زیرساخت‌های هفتکل با بهره‌گیری از خرد جمعی و نگاه مردمی در ساختارهای منضبط و درست، برای شناسایی و نهایتاً رفع معضلات، برنامه‌ریزی داریم، گویا این صحبت ها فقط در حد شعار و قول های بی سرانجامند.

 

منشاء اصلی بسیاری از مشکلات هفتکل در حقیقت معضل اشتغال و بیکاری است و هر از چند گاهی شاهد حضور یک مدیر یا کارمند غیربومی در ادارات و کارخانجات هفتکل هستیم اما کارگران بیچاره نمکزدایی هفتکل نزدیک به یکسال است که اندر خم پیچ و خم های قول و وعده های امروز و فردای مسئولان هستند.

 

هفتکل که نزدیک به یک دهه از شهرستان شدنش می گذرد، به لطف ناتوانی، ناکارآمدی، عدم تعهد و دلسوزی مدیران ارشد، علارغم منابع طبیعی و معدنی، دومین شهر بیکار خوزستان محسوب می‌شود و همچنان در قعر بدبختی و فقر دست و پا میزند.

 

بحران اشتغال و پیامدهای مخرب اجتماعی آن‌، امروزه گریبان گیر جامعه و به‌خصوص جوانان پرتخصص و متعهد شهرستان هفتکل شده است و این جریان بدون شک از دستاوردهای نمایندگان و مسئولان ادوار حوزه انتخابی است که بجای پیگیری مطالبات مردم و کسب اعتبار از دولت، با طایفه‌گرایی و رابطه گرایی باعث پسرفت و عدم توسعه‌یافتگی این شهرستان شده‌اند.

 

وقتی تاریخ قضاوت می کند که در سال‌های پس از انقلاب، هفتکل نه تنها صعودی نداشته بلکه دوران بشدت افولی را گذرانده، و مهاجرت فراوانی را برجای نهاده،  بدین معناست که در راستای ایجاد اشتغال گام مهمی برنداشته اند و هفتکل را آزماشگاهی قرار داده اند تا مدیران بی تجربه را در اینجا آنالیز نمایند.

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، این روزها اخبار سیاسی هفتکل، از انتصابات جدید در فرمانداری، شبکه توزیع برق، مخابرات و دانشگاه علمی کاربردی این شهرستان را حکایت می کنند و جالب اینجاست که برای اکثر این انتصابات، مدیران غیربومی گزینه های جدی مسئولان استانی و علی الخصوص مهندس ظاهری نماینده مردم هستند و هفتکل که در خوزستان دارای 4 فرماندار، جوانان تحصیل کرده و دارای مدرک ارشد برق و اساتید متعددی را در سراسر جهان دارد، از این انتصابات بی بهره اند.

 

متأسفانه باید گفت هفتکل قربانی رابطه گرایی، سیاسی‌کاری و سهم خواهی برخی جریانیات سیاسی بی خیر و برکتی شده که به جای دلسوزی، تعهد و مطالبه گری برای مردم، به دنبال منافع شخصی خود هستند.

 

امیدواریم ظاهری نماینده مردم هفتکل در مجلس و مسئولان ارشد شهرستانی و استانی به این باور برسند که هیچ‌چیز بالاتر از خدمت به مردم و سازندگی نیست که موجب ماندگار کردن نام آن‌ها در تاریخ این سرزمین کهن می شود.

 

 

دیدگاه‌ها   

 
+2 #1 درودصالحی 1397-05-09 21:12
درود بر برادر عوض نژاد هفتگل قرنهاست گوش قربانی نماینگان بی کفایت شده عزیز
نقل قول کردن
 
 
+2 #2 محمودیمت 1397-05-10 15:35
هرروز بدتر از دیروز
نقل قول کردن
 
 
0 #3 پاسخ: انتصاب مدیران بی تجریه غیر بومی، بی حرمتی به نخبگان هفتکل استدلسوز 1397-05-15 19:48
آره خوب تا نخبه ای مثل آقای ......... هست چرا از غیر بومیها استفاده میکنن؟
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر