طراحی سایت
چهارشنبه 1 اسفند 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

این نماینده مهربان، خوش قول و دوست داشتنی

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل: 

«علی عوض نژاد»


 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، وقتی آقای مهندس ظاهری را می بینیمش، پر از صفا و مهربانیت و محبت است. معمولاً تسبیح بدست دارد و ذکر می گوید و نجابت از او جدا نمی شود. چقدر ما مسجدسلیمانی ها و هفتکلی ها و لالی و اندیکایی ها خوش شانسیم که نمایندیمان صاحب این همه خصائل نیکوست.


شاید در خواب هم نمی دیدیم که نماینده ای به این مهربانی، خوش قولی و محبوب نصیب ما میشد. البته نه تنها ما، خود آقای ظاهری هم فکر این روزها را نمی کرد که یک روز چنین شخصیتی بشود نماینده مجلس شورای اسلامی.


از این سوی عده ای معتقدند که ظاهری برنامه ای برای این مسئولیتش ندارد. خب طبیعی است که هر کسی منتقدینی دارد، حالا بگذار آنها هر چه می خواهند بگویند. اصلاً مگر این همه مملکت سر برنامه پیش میرود؟


البته من که به شخصه معتقدم از کوه های تاراز گرفته تا دره های طوفشیرین همه برنامه ریزی شده اند، ولی انگار کلمه برنامه "جن" است و مدیران هم "بسم اله" گویانند و هر جا آنها هستند جنی وجود ندارد.


عده ای می گویند ظاهری قول داده بود خرد جمعی و استفاده از نیروهای بومی را سرلوحه مسئولیت خود قرار دهد... من دیگر نمیدانم این چه صیغه ای است. الان نزدیک به 3 دهه است که هفتکل مستمری بگیر مسجدسلیمان است و گویا جاده اندیکا، لالی و مسجدسلیمان به هفتکل یک طرفه است و مسئولان ما از آنجا به هفتکل می آیند اما برای بازگشت از هفتکل به آن سمت، جاده ای وجود ندارد.خرد جمعی یعنی چه؟ مگر ظاهری قرار است چند سال نماینده ما باشد که بنشیند و اتاق فکر تشکیل دهد و از نخبگان، ریش سفیدان و معتمدین نظر بخواهد؛ مگر ایشان کار دیگری ندارد که بیاید از نخبگان پیشنهاد و نظر بگیرد؟


جمعی می گویند آقای ظاهری و استاندار شجاعمان وعده داده بودند تا آخر سال96 جاده خروجی هفتکل تا میدان سیمان آسفالت می شود و 40 نفر از کارگران اخراجی نمکزدایی نیز سر کارشان برگردند. من میگویم اولاً این همه بی انصاف نباشید، درست است که بهره برداری از جاده خروجی کمی به تعویق افتاده اما کجای مملکت دیدی که هم نماینده مجلس و هم استاندار اینقدر تسبیح بدست باشند و ذکر بگویند شما چرا این همه نجابت را نمی بینید. دوماً چرا چشمانتان را باز نمی کنید که ببینید نه تنها 40 نفر نمکزدایی هفتکل بلکه 4 شهرستان حوزه انتخابیه آقای مهندس ظاهری نزدیک به 2سال است که همگی سر کارند.


راستی متوجه شدید که آقای ظاهری و آقای شریعتی چقدر شبیه هم هستند و هر دو همیشه تسبیح بدست اند ولی به نظرم محبوبیت آقای ظاهری به حدی است که حتی بعضی مواقع که سایر نمایندگان استان وقتی کارشان نزد استاندار گره میخورد به ظاهری می گویند که سفارش فلان کار ما را پیش شریعتی کن، یعنی تا این حد محبوبیت آقای ظاهری بالاست.


حالا دیدید که ما چقدر خوش شانسیم که حتی در خواب هم نمیدیدیم چنین نماینده ای با این همه مهربانی، خوش قولی و دوستداشتنی نصیب ما میشد. حالا بگذریم از تأخیر در جاده خروجی و اخراج کارگران نمکزدایی و شرکت سیمان و..... علی ماشالله.


 

دیدگاه‌ها   

 
+3 #1 پاسخ: این نماینده مهربان، خوش قول و دوست داشتنیYacobsym 1397-04-20 06:04
بعقیده من داشتن تسبیح سر کار برای کارکنان جرم است چون یعنی طرف اینقدر بیکار و بیخیال است که به تظاهر دارد ذکر میگوید وقت این استانها تمام شده با تلاش و کوشش فقط میشود پاسخگو بود.
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر