طراحی سایت
جمعه 23 آذر 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

ایران دیشب روی ابرها بود!

«الیاس فرجی»

 خبرگزاری ندای هفتکل:

 

ما ایرانیان مدام بدنبال بهانه ای هستیم که مشت حنجره هایمان را به آسمانها بکوبیم. فریاد بزنیم و تمام شادی خود را در فضای بیکران آزاد کنیم.

 

 

صدای بوق ماشینها فضای خیابانها را فرا گرفته و پایکوبی و هلهله و شادی و رقص و آواز مردان و زنان شاد ،  زمین را به لرزش در آورده و نوای آواز برخاسته از هر سو  فضای شهرهایمان را به بزرگترین ارکستر شادی آفرین دنیا تبدیل کرده است.

 

 

هر از چندگاهی ما ایرانیان نیاز داریم که بدون هیچ سازماندهی و مدیریت و بدون هیچ خط دهی و خط کشی مهربانترین انسانهای دنیا شویم  و   گردهم آییم و بزرگترین و شادترین جشن ملی جهان را برگزار کنیم.

 

 

ما بدنبال زیباترین بهانه ها میگردیم تا در بدترین شرایط  زندگی خود  بزرگترین اجتماع  یکدل  از غرور ملی را به رخ جهانیان بکشیم.

 

 

برای چندمین بار است که فوتبال این شگفت انگیزترین پدیده ها  در همسو کردن دلها و چشمها ،  ما  را در  واقعیت به رویا هایمان نزدیکتر  می کند و نام ایرانیان را بر تارک  نام آوران جهان به اهتزاز در می آورد و شکوه شادمانی را به هر کوی و برزن ما می رساند.

 

 

هیچ پدیده ای در سی سال اخیر به اندازه فوتبال ملت ایران را با هم به هوا پرتاب نکرد و  شادمانی را در تک تک سلولهای  بدن ایرانیان به جریان نینداخت و  و با اینکه بارها اشک ایشان را  سرازیر کرد ولی هرگاه هم شادشان کرد  غرور آفرین ترین شادیها را بدیشان ارزانی کرد.

 

 

فوتبال برای ملت ما یک غنیمت است که هرگاه از درون غمگین ترین انسانها باشند و هر کدام  سر در گریبان سخت ترین مشکلات داشته باشند ، قدرت  یکصدا کردن حنجره های خفته را به شادی و  تن های خسته را به  جنبش و  چشمان غمگین را به شور و قلبهای دردناک را به مهر  و سرهای در گریبان را به  بالا ، دارد.

 

 

طپش قلب هایمان را با ساق پای جوانانمان  میزان می کنیم و ریه های زندگی مان را از تنفس بازیکنانمان  پر می کنیم  و با هر  گل پیروزی بخش  یک مشت میشویم  که بر صورت ناکامی ها و ناممکن های زندگی می کوبیم.

 

 

فوتبال را قدر بشناسیم و بدانیم که با وجودش زنده می مانیم و  احیا میشویم  و خود را باور می کنیم و  در می یابیم که میتوانیم و هر گاه که درمانده تر از همیشه ایم ، امید را در نزدیکی خود داریم.

 

 

فوتبال را حالا حالاها نیازمندیم آن را پاس بداریم .

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر