طراحی سایت
چهارشنبه 26 دي 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

به غریبه زدیم و از خودی خوردیم/ هر کس بجای عوض نژاد بود، این روزها از شریعتمداری اصولگرا تر بود

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

«علی عوض نژاد»

 

من دیگر اصلاح طلب نیستم! من هم دیگر منافع طلبم! هر کس بجای علی عوض نژاد که شغلش آزاد و یک خبرنگار مستقل است و اکثر سفارشات چاپخانه اش از سوی سپاه پاسداران و حوزه علمیه دریافت می شود، امروز از حسین شریعتمداری هم اصولگرا تر بود.بر سر کوچه که رسیدم پیرمردی را دیدم، گفت نرو، رفتم، وقتی برگشتم موهای سرم سفید شده بود.

دوستانی که مخالف عقیده سیاسی من بودند صدها بار گفته بودند و باورم نشد اما این روزها کامل متوجه شدم هر کس در هفتکل دعوی  سیاسی دارد، به دنبال منافع شخصی است.پنج سال مطلب نوشتم، هزاران بار صدای مردم را به گوش مسئولان شهرستانی و بالاتر رساندم، مشکلات مردم را منتشر کردم، دهها بار بخاطر مطالب شفاف و بی پرده راهی دادگستری شدم ، در طول این  سال ها  چه کامنت های توهین آمیز و چه فحاشی ها را که در زیر مطالب خود ندیدم، صدها بار تهدیدشدم ... در نهایت یک کاغذ آچهار به عنوان حکم مشاور فرماندار به من دادند و همین دوستان رسانه ای در هفتکلی ها و صدای هفتکل بخاطر همین حکم فرمایشی چها که نگفتند وچها که ننوشتند.


من به عنوان مدیرمسئول ندای هفتکل بارها گفتم و بار دگر هم اعلام میکنم ، فلان کانال تلگرامی موثق ترین و وزین ترین رسانه هفتکل است/ آقایی که همیشه گفتم و بازهم می گویم استاد رسانه ای من است مطلبی تحت عنوان «مشاوران رسانه ای یا رسانه های استراتژیک» را علیه من منتشر کرده بود.از یکی از مسئولین دولتی بشدت گلایه دارم اما حتی جرأت ندارم اسمش را  بیاورم. اینقدر انتقاد پذیر است که حتی اگردر یک نظرسنجی رای نیاورد، از ما شکایت می کند.

علی عسکر ظاهری خرد جمعی را  به 2 نفر خلاصه کرد و این جمعی را که برای ورودش به مجلس زحمت ها کشیدند را فراموش کرد و شاید هم فکر می کند این 2نفر در دوره بعد برایش رای جمع می کنند.

آقای نماینده! خیلی از این افراد به ظاهر دلسوز که برای شما نو (جدید) هستند، برای ما و مردم این شهر امتحان پس داده اند.

 


کاش همه مسئولین مثل اسحاق مرادی انتقاد پذیر بودند. شاید اگر کس دیگری بجای مرادی بود الان ما باید در زندان اوین به سر می بردیم.قطعا  یکی از محدود  مسئولین دلسوز  هفتکل  مهرعلی رضائیان است و این موضوع بر هیچکس پوشیده نیست اما همان کسانی که امروز به ظاهر سینه چاک و مدافع شهردار هستند، چه بسا در کمتر از یکسال آینده عامل بدنامیش شوند.

اگر دقت کرده باشید و مطالب اخیر ندای هفتکل در مورد شهردار را به دقت خوانده باشید، اصراری بر اصولگرا یا اصلاح طلب قلمداد کردن شهردار نداشتیم، اما وقتی فردی از اطرافیان شهردار در این اوضاعی که فضای سیاسی هفتکل نیاز به آرامش دارد، یک جمله را مغرضانه بولد کرد و مطلب را متتشنج نشان میدهد، حتما او مغرض است نه ندای هفتکل.

با احترام به فرماندار محترم شاید اگر مهرعلی رضائیان در زمان محسن بیرانوند و سیدمجید حسینی شهردار بود، اوضاع هفتکل از دزفول هم بهتر می شد

همین جا از زحمات مجید رحمانی در رغیوه تقدیر و بخاطر مطالب اخیر عذرخواهی میکنم/ ایشان با هر عقیده و گرایش سیاسی ای که داشت در رغیوه سنگ تمام گذاشت اما ای کاش درگیر مسائل جناحی نمی شد و خط سیاسی اش را شفافتر مشخص می کرد/ از رحمانی به این خاطر انتقاد دارم که وقتی روستاهای نفت سفید را از رغیوه جدا کردند، حتی یک تماس نگرفت که بگوید من محدودیت دارم، شما پیگیری کنید...امروز حکم مشاور فرماندار را به همراه نامه استعفایم تحویل مسئول دفتر فرماندار دادم و نمی خواستم آقای مرادی در آتش قلم من بسوزد، اما کاش آقای فرماندار بیشتر مراقب آبروی اصلاح طلبان در هفتکل باشد/ دقیقا همان کسانی که در انتخابات مجلس شورای اسلامی کنار کاندیدای مورد حمایت اصولگراها بودند و در انتخابات ریاست جمهوری، مخالف لیست امید بودند، امروز دایه مهربان تر از مادر شدند و کسانی که حامی لیست امید بودند کاملاً فراموش شدند.این روزها اصلاح طلبان اصولگرا شدند و اصولگراها اصلاح طلب شدند/ در مسائل سیاسی هفتکل به جز به سیدمجید حسینی به هیچکس ارادتی ندارم.

این روزها و این آدمها را دیدید که چگونه رنگ عوض کردند و ماهها و سالهای آینده را هم خواهیم دید...علی عوض نژاد
16 اسفند96

 

 

دیدگاه‌ها   

 
-1 #1 حقدلسوز 1396-12-18 19:27
مجید حسینی فقط دنبال پست و مقام بود که گرفت چرا الکی آدمها رو بزرگ میکنی ارادتت به مجید برای چه؟ تا حالا چه گلی به سر هفتکل زده. اگه دوره ای که اصولگراها در راس بودن و مجید جانت جرات انتقاد داشت و خودشو اصلاح طلب نشون داد اون وقت بهش ارادت داشته باش.اینها همه نان به نرخ روز خورن.خداییش اسحاق مرادی حقش فرماندار هست یا فقط روابط باعث این مقامش شده؟ جمع کن بساطتو عوض نژاد.چون خودت اصلاح طلبی ازشون خوب حمایت کن.ضمنا استعفایت هم فقط روی کاغذ هست حمایتت هم سر جاشه.
نقل قول کردن
 
 
0 #2 پاسخ: به غریبه زدیم و از خودی خوردیم/ هر کس بجای عوض نژاد بود، این روزها از شریعتمداری اصولگرا تر بودساتیار 1397-03-05 16:44
عوض زاده سخنانت بوی همه چیز می دهد به جز دلسوزی؟
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر