طراحی سایت
دوشنبه 19 آذر 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

اخبار گوناگون

لحظه ای با مازیار جهانبخشی در خانه ی قاسم +عکس

مشاهیر ارزشمند ترین افراد در هویت ملی یک شهر و کشور هستند، چنانکه ما نام فردوسی، بوعلی سینا، بیرونی، فارابی، حافظ و سعدی و مولوی ... را به عنوان یک هویت ملی که معرفی جهانی است همراه داریم. خود اشحاص، نوشته هایشان، جایگاهشان و زندگیشان جزوی از میراث فرهنگی محسوب می شوند.

برای کسی که بانگ شهرستان شدن هفتکل را به صدا در آورد

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

«مهدی شیرالی»


گازگرفتگی ۴ نفر در پردیس اهواز

رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی خوزستان از مسمومیت چهار نفر بر اثر گازگرفتگی در اهواز خبر داد.

تفکر بسیجی تنها راه نجات کشور از مشکلات است

معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان تفکر بسیجی را منحصر به دفاع مقدس و جنگ سخت دانست و گفت: ورود بسیج به عرصه‌های سازندگی، علمی، فرهنگی، ورزشی و اجتماعی پیشرفت‌های چشمگیری را برای کشور به دنبال داشته است.

هفتکل - مسجدسلیمان، جاده ی یکطرفه مدیریت و استثمار

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

«شهروند هفتکلی»


راهپیمایی اربعین و راه های نرفته...

 عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

«نعیم حمیدی»


جزئیات خاکسپاری پیکرهای شهدای حمله تروریستی / انتقال پیکر دو شهید به مشهد و خرم آباد

امروز در حین برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز از سوی فرد یا افرادی ناشناس تیراندازی شد.

روایت عکاس خوزنیوز از ثبت لحظه‌های حمله تروریستی اهواز

مهدی پدرام‌خو، عکاس خوزنیوز کسی است که در معرکه حمله تروریستی حاضر بوده و این لحظات را ثبت کرده است. در این ارتباط با وی درباره فضای حادثه و نیز شرایط عکاسی وی در آن لحظات پرتنش گفتگو کردیم.

مرتضی افقه: ریزش طبقات متوسط مردم به زیر خط فقر

نتیجه اجتناب‌ناپذیر انتخاب این سیاست، عواقب اقتصادی، اجتماعی و سیاسی بعدی شامل افزایش بیکاری، افزایش فقر، افزایش نابرابری، و ریزش انبوهی از طبقات متوسط مردم به زیر خط فقر خواهد بود.

سوگواره احلی من العسل همزمان با سراسر کشور در اهواز برگزار می شود

ششمین سوگواره ' احلی من العسل' همزمان با سراسر کشور در بقعه علی بن مهزیار اهوازی در اهواز برگزار می شود
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خوزستان گفت: ششمین سوگواره ' احلی من العسل' همزمان با سراسر کشور در بقعه علی بن مهزیار اهوازی در اهواز برگزار می شود.
 
مهدی رفیعی در نشست هماهنگی سوگواره احلی من العسل که در محل آموزش و پرورش خوزستان برگزار شد بیان کرد: این آیین با هدف گرامیداشت مقام حضرت قاسم ابن الحسن (ع) همزمان با سراسر کشور در روز یکشنبه 25 شهریور جاری برابر با ششمین روز از ماه محرم در بقعه متبرکه علی بن مهزیار اهوازی برگزار می شود.
 
وی نشان دادن ارزش های عاشورا و انتقال زیبایی های حادثه عاشورا را در بین نسل نوجوان از مهمترین اهداف برگزاری این سوگواره دانست و افزود: انتقال فرهنگ عاشورا به دانش آموزان، موجب حفظ اعتقادات و باورهای اسلامی به آنها می شود.
 
رفیعی با تاکید بر اینکه رویکرد مهم آموزش و پرورش تربیت عبادی و اعتقادی دانش آموزان است، ادامه داد: معرفی الگوهای دینی در چارچوب برنامه هایی مانند سوگواره احلی من العسل یکی از اقداماتی است که آموزش و پرورش خوزستان در راستای سند تحول بنیادین به انجام می رساند. 
مرجع / ایرنا

امروز، سیروس، آشناتر از دیروز

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

« الیاس فرجی »


 

انتظار داریم عراق به تامین حقابه تالاب هورالعظیم پایبند باشد

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری روز سه شنبه در جلسه شورای عالی آب که به ریاست وی در تهران برگزار شد گفت: انتظار داریم دولت عراق به وظیفه خود در تامین حقابه تالاب هور العظیم پایبند باشد.

تاخت‌وتاز گرانی در منطقه آزاد اروند؛ از فضاسازی تا واقعیت

هم‌زمان با شوک اقتصادی و کاهش ارزش پول ملی، حضور گسترده گردشگران خارجی در حوزه سرزمینی منطقه آزاد اروند سبب بروز گرانی‌های مقطعی همچنین بروز پدیده گران‌فروشی و کم‌فروشی شده و تاکنون سازمان منطقه آزاد اروند راهکار جدی و عملی ارائه نداده است.

۴۰۰ هزار نفر از خوزستان به شهرهای شمالی مهاجرت کردند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، مشکلات زیست محیطی را ناشی از سوءمدیریت دانست و گفت: در چند سال اخیر 400 هزار نفر از خوزستان به سمت شمال کشور مهاجرت کرده اند؛ این مهاجرت ها که همچنان نیز ادامه دارد، بافت جمعیتی را این منطقه را تغییر داده است.

توضیح معاون وزیر صنعت در خصوص تخلفات واردات خودرو

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تخلفات انجام گرفته در بحث ثبت سفارشات خودرو گفت: اینکه گفته می‌شود وزیر یا معاون وزیر در این خصوص تخلف کرده‌اند، اینگونه نیست. 

هیات رئیسه جدید شورای شهر اهواز انتخاب شدند

در جلسه دیروز شورای شهر اهواز، پس از رای‌گیری، اعضای هیات رئیسه شورای شهر اهواز برای دومین سال فعالیت این شورا انتخاب شدند.

راه اندازی اتوبوس نظم و دوستی در دزفول

فرمانده انتظامی دزفول از راه اندازی اتوبوس نظم و دوستی در این شهرستان خبرداد.

عرضه محصولات فولاد اکسین خوزستان در بورس کالا برای اولین بار

 

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با بیان اینکه بیش از 95 درصد مواد اولیه مصرفی ما تولید داخلی هستند، گفت: شرکت فولاد اکسین خوزستان برای اولین بار محصولات خود را در بورس کالای ایرانی عرضه می‌کند زیرا یکی از راه‌های نجات بنگاه‌های اقتصادی ارائه محصولات در بورس کالا و خرید مواد اولیه از آن است. 

جولان سرعت غیرمجاز در جاده‌های خوزستان در شرایط کمبود دوربین‌های کنترل

رئیس پلیس راه خوزستان با اشاره به کمبود دوربین‌های ثابت کنترل سرعت در جاده‌های خوزستان گفت: خوزستان کمترین تعداد دوربین‌های ثابت کنترل سرعت در جاده‌ها را نسبت به دیگر استان‌های کشور دارد.

شرجی هم مانع اعتراض کارکنان گروه ملی فولاد ایران نشد

بیش از 300 نفر از کارگران گروه ملی صنعتی فولاد ایران با وجود شرجی هوای اهواز روز سه شنبه برای ششمین بار در دو هفته اخیر روبروی ساختمان استانداری خوزستان تجمع کرده و خواستار پرداخت حقوق و معوقات خود شدند.