طراحی سایت
دوشنبه 27 خرداد 1398.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

بهسازی محور نمره یک به غیزانیه تا پایان تابستان امسال +تصاویر

 

حسین دهپور در گفتگو با خبرگزاری ندای هفتکل اظهار داشت: پروژه بهسازی شامل لکه گیری و روکش محور نمره یک تا سه راهی غیزانیه که اصلی ترین محور مواصلاتی حوزه استحفاظی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هفتکل است که استارت آن زده و بدون وقفه در حال انجام است.

 

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هفتکل افزود: این پروژه که با پیگیری های فرماندار محترم شهرستان و حمایت های نماینده مردم در مجلس به تصویب رسید، با اعتباری قریب به 60 میلیارد ریال است که تا کنون 4 کیلومتر از آن لکه گیری شده است.

 

وی گفت: به علت دو طرفه بودن مسیر و تردد بالا در این محور که در ایام تعطیل تا 6000 دستگاه در روز ثبت شده، سرعت عملیات نسبت به محورهای یکطرفه کمتر است.

 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هفتکل افزود: تمامی شرایط ایمنی در محدوده ی پروژه - اعم از تابلوهای هشدار دهنده و حضور نیروهای ایمنی - رعایت شده، اما همچنان از رانندگان محترم به جهت ایجاد وقفه در سفر آنها پوزش میطلبیم و خواهشمندیم که به هشدار های عوامل ایمنی توجه نمایند.

 

وی ادامه داد: در حال حاضر با توجه به اوضاع مالی و بودجه ای دولت، پروژه های اندکی در استان خوزستان فعال هستند که یکی از آنها در محور مواصلاتی شهرستان هفتکل در حال اجراست و امیدواریم این پروژه تا پایان تابستان امسال به اتمام برسد.

 

دهپور همچنین اظهار داشت: از هیچ کوششی در جهت بهبود شرایط محورهای شهرستان هفتکل دریغ نخواهد کرد و هفته گذشته نیز، محور اصلی رغیوه و تمامی محورهای روستایی این بخش خط کشی شده است.

 

گفتگو از: علی عوض نژاد

 

تصاویر پروژه بهسازی محور نمره یک تا غیزانیه را در زیر مشاهده نمائید:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر