طراحی سایت
دوشنبه 27 خرداد 1398.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

حضور پرسنل شبکه بهداشت در نماز عبادی سیاسی جمعه هفتکل و آغاز طرح بسیج ملی فشار خون بالا +عکس

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، پرسنل شبکه بهداشت و درمان هفتکل ظهر امروز در نماز عبادی سیاسی جمعه این شهرستان شرکت کرده و اقدام به تست فشار خون از شهروندان کردند.

 

مهندس مهرداد آهنگی در حاشیه برگزاری نماز عبادی سیاسی جمعه این هفتکل شهرستان هفتکل در گفتگو با خبرگزاری ندای هفتکل اظهار داشت: با توجه به شیوع فشار خون بالا در دنیا و ایران و خطرات ناشی از فشارخون بالا از جمله بیماری های قلبی عروقی سکته های مغزی و بیماری های کلیوی، وزارت بهداشت مصمم به اجرای "بسیج ملی کنترل فشارخوم بالا" در کشور گردیده است.

 

مدیر مرکز بهداشت شهرستان هفتکل افزود: در این طرح تمام افراد بالای ۳۰ سال تمام زنان باردار و بیماران کلیوی مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

 

وی گفت: این طرح از ۲۷اردیبهشت لغایت ۱۵ تیرماه اجرا خواهد شد و اجرای این طرح در شهرستان هفتکل همزمان با بقیه شهرستان ها آغاز و پیش بینی می گردد در شهرستان هفتکل ۱۰۸۲۸ نفر مورد ارزیابی قرار گیرند.

 

مدیر مرکز بهداشت هفتکل از تمام افراد بالای ۳۰سال، زنان باردار و بیماران کلیوی تقاضا کرد جهت اندازه گیری فشار خون خود به خانه های بهداشت، مراکز خدمات جامع سلامت و ایستگاه های موقت مراجعه کنند.

 

لازم به ذکر است آدرس مراکز موقت اندازه گیری فشارخون متعاقبا به استحضار مردم شریف هفتکل خواهد رسید.

 

 

گزارش از: احمدرضا کرامتی

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر