طراحی سایت
پنجشنبه 2 خرداد 1398.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

جلسه ای که تشکیل نشد و امتیاز مرکز معاینه فنی که از هفتکل پرید!

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل به نقل از هفتکل آنلاین در حالی  که در طول هفته چندین جلسه بی نتیجه در سطح شهرستان تشکیل میشود ، مرکز معاینه فنی هفتکل در حسرت یک جلسه باقی ماند و تا سال ۱۴۰۰ شهرستان هفتکل از داشتن مرکز معاینه فنی محروم شد.

 

این صحبت های سعید راشدی اصل از شهروندان هفتکلی است که از سال ۹۴ تا به امروز پیگیر مرکز معاینه فنی هفتکل بود ولی به گفته او عدم همکاری عوامل شهرداری در تشکیل جلسه ستاد معاینه فنی مانع  رسیدن وی  به هدفش شد.

 

راشدی اصل در گفتگو با این پایگاه خبری با گلایه از سیستم اداری حاکم بر شهرستان گفت :  با توجه به نبود مرکز معاینه فنی در شهرستان هفتکل از سال ۹۴ پیگیر راه اندازی مرکز معاینه فنی بودم که در همان سال شورای ترافیک شهرستان طی نشستی با این درخواست موافقت کرد و بعد از آن  با دوندگی زیاد ، تمام اقدامات لازم در سطح شهرستان و حتی کشور را جهت گرفتن امتیاز این مرکز  انجام دادم.

 

این شهروند هفتکلی افزود: شرط سازمان حمل و نقل کشور برای دادن مجوز این بود که باید جلسه ستاد معاینه فنی شهرستان تشکیل شود و این امتیاز تنها به شهرستانهایی اعطا می شود که جلسه ستاد معاینه فنی راتشکیل داده باشند وعلی رغم اینکه در ۱۲ خرداد ۹۷ نامه ای از استانداری خوزستان برای تشکیل این جلسه به شهرداری داده شد این جلسه تشکیل نشد و شهرستان هفتکل بدلیل تعلل مسئولین تا چند سال دیگر از داشتن مرکز معاینه فنی محروم شد.

 

گفتنی است که شهرستان هفتکل با وجود عبور جاده ترانزیتی خوزستان به چهارمحال بختیاری و اصفهان هنوز از داشتن مرکز معاینه فنی محروم بوده و مردم این شهرستان برای انجام معاینه فنی وسایل نقلیه خود رهسپار شهرهای دیگر می شوند.

 

از مسئولین دلسوز هفتکل خواهشمندیم همانگونه که برای غیر بومی ها فرش قرمز پهن میکنند هوای جوانان این شهر را نیز داشته باشند تا حداقل خودشان گره از مشکلات شهرشان بردارند.

 

 

دیدگاه‌ها   

 
+3 #1 پاسخ: جلسه ای که تشکیل نشد و امتیاز مرکز معاینه فنی که از هفتکل پرید!محسن 1398-02-22 20:57
تن جامعه رو حانیت به سلامت ، مشکلات مردم مهم نیست.
نقل قول کردن
 
 
+2 #2 جمالجمال 1398-02-22 22:08
خیلی متاسفم
نقل قول کردن
 
 
0 #3 پاسخ: جلسه ای که تشکیل نشد و امتیاز مرکز معاینه فنی که از هفتکل پرید!عتقی 1398-02-23 00:48
زنگ به اسد راشدی بزنه و..
نقل قول کردن
 
 
+2 #4 تاسف دارهقاشق چی 1398-02-23 21:46
جای تاسف داره که خود مسئولان هفتکل جلوی پیشرفت این شهر را گرفتند و اجازه پیشرفت را نمی دهند ما هم مثل قاشق چی رفتنی هستیم امروز نه فرداها....
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر