طراحی سایت
پنجشنبه 6 تير 1398.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

برگزاری جشن تکلیف برای دانش آموزان هفتکلی +تصاویر

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، طی دو مراسم جداگانه، جشن عبادت (تکلیف) دانش آموزان پسر و دختر هفتکلی، روز گذشته سه شنبه در مسجد حضرت حجت(عج) این شهرستان برگزار شد.

 

در این جشن ها، حجت السلام خلیلی  امام جمعه هفتکل طی سخنانی اظهار داشت: باید نوجوانان را با الفبای بندگی و طاعت خداوند آشنا کرد و طوری با آنان رفتار کنیم که بهترین خاطره‌ها را از شروع تعهد دینی خود در برابر پروردگار داشته باشند و این کار در قالب برگزاری جشن تکلیف برای این افراد امکان‌پذیر است.

 

وی با استناد به آیات وروایات متعدد، توجه به مسایل وموازین شرعی، خصوصا در حوزه ی حجاب و نماز را  با اهمیت دانست.

 

در این همایش همچنین افشین یوسفی مدیر اداره آموزش و پرورش هفتکل با اشاره به اهمیت فرهنگ‌‌ سازی جهت ایجاد علاقه‌مندی نسبت به مسائل دینی در نوجوانان اظهار کرد: سنین نوجوانی بهترین دوران برای تزریق روحیه بندگی در افراد است.


 
وی اضافه کرد: سلامت جسمی با ورزش و تغذیه، سلامت فکری با مطالعه ی کتابهای مفید، و سلامت معنوی با نماز، قرآن، دعا و ارتباط با خدا بدست می آید و دانش آموزان ما باید در جهت تامین سلامت جسمی، فکری و معنوی خود کوشا باشند.

 

یوسفی همچنین بر اهمیت سن تکلیف و قدر دانستن ورود به دوران بلوغ معنوی را یاد آور و اظهار داشت: رمز پیشرفت فردی و اجتماعی در حفظ رابطه با خداوند است و امروز دلیل اصلی انحطاط غرب، قطع رابطه با خداوند است.

 

مدیر آموزش و پرورش هفتکل گفت: مخاطب انسان در نماز، خداوند بزرگ و سبحان است و توجه به این واقعیت مهم، موجب توکل و اعتماد به نفس می‌شود؛ بنابراین بر ما فرض است که نماز را اول وقت و با توجه اقامه کنیم و با قرآن و معانی نورانی و هدایتگرآن اُنس برقرار کنیم.

 

تصاویر مربوطه را در زیر مشاهده نمائید:

 

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر