طراحی سایت
پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

یوسفی: هدف از برگزاری مسابقات قرآن، ترویج فرهنگ قرآنی و دینی است

 

افشین یوسفی در گفتگو با خبرگزاری ندای هفتکل در واکنش به مطلب منتشر شده در خصوص کاهش رتبه دانش آموزان هفتکلی در مسابقات استانی قرآن و عترت منطقه خوزستان اظهار داشت که این موضوع دلایل خاص و قابل اثباطی دارد که از جمله آن اینست که ما در این دوره مسابقات، نزدیک به 20 نفر کمتر از سال گذشته شرکت کننده از هفتکل داشتیم و وقتی تعداد شرکت کنندگان کمتر باشد، قطعا کسب مقام ها نیز به مراتب کاسته می شود.

 

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان هفتکل ادامه داد: ما در راستای ترویج فرهنگ قرآنی، امسال از دانش آموزان جدیدتری استفاده کردیم تا فرهنگ قرآن و عترت را گسترش دهیم و دانش آموزان دیگر نیز از این فرصت بهره مند شوند.

 

وی افزود: یکی از دلایل کمتر شدن تعداد شرکت کننده هفتکلی در این دوره از مسابقات قرآن و عترت استان خوزستان این بود که دانش آموزان پایه سوم ما از مدرسه خارج و به مقطع بالاتر رفتند و نیروهای اما تعداد دانش آموزان جدید الورود کمتر از خروجی بود.

 

وی گفت: یکی از مهمترین دلایل آن نیز این بود که امسال 3 مدرسه بزرگ که سالهای گذشته در این مسابقات شرکت نمی کردند، امسال حضور یافتند که از جمله آن ناحیه 3 اهواز بود که 3 برابر هفتکل دانش آموز دارد.

 

یوسفی در پایان گفت: در واقع هدف از برگزاری این نوع مسابقات، ترویج فرهنگ قرآنی و دینی است که ما در این جریان به هدفان رسیده ایم.

 

 

گفتگو از: علی عوض نژاد

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر