طراحی سایت
يكشنبه 5 خرداد 1398.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

جزئیات دقیق از وام های بنیاد برکت برای هفتکلی ها +تصاویر

 

حجت السلام و المسلمین سیدعابدین طباطبایی در گفتگو با خبرگزاری ندای هفتکل از برگزاری جلسه ای با حضور دکتر اسکندری نماینده بنیاد برکت (وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام رحمه الله علیه) جهت برون رفت هفتکل از معضل بیکاری خبر داد.

 

فرماندار هفتکل افزود: در این نشست که صبح دیروز یکشنبه در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، مصوب گردید به متقاضیان ایجاد اشتغال، تسهیلات کم سود پرداخت گردد.

 

وی در پایان گفتگوی خود، از زحمات ارزشمند دکتر اسکندری نماینده  بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تقدیر و تشکر کرد.

 

همچنین دکتر اسکندری در این باره به خبرگزاری ندای هفتکل گفت: در شش ماه دوم سال جاری از طریق بنیاد برکت تا کنون ۳۰ شغل ایجاد شده و انتظار میرود در سال جدید نیز با همکاری دستگاه های مربوطه بتوانیم در شهرستان مشکل بیکاری را از طریق چتر حمایتی بنیاد برکت تا حدودی برطرف نماییم.

 

نماینده بنیاد برکت افزود: وام های این بنیاد برای کشاورزان تا سقف چهل میلیون و برای مشاغل خانگی تا سقف سی میلیون تومان در نظر گرفته شد و متقاضیان واجد شرایط که درآمد ماهانه آنها زیر یک میلیون تومان است می توانند از این فرصت بهره مند شوند.

 

گفتنی است: مهلت ثبت نام وام های بنیاد برکت شهرستان هفتکل تا پایان وقت اداری روز شنبه 18 اسفندماه جاری در نظر گرفته شد و متقاضیان برای ثبت نام می توانند به فرمانداری، جهاد کشاورزی یا اداره کار شهرستان هفتکل مراجعه نمایند.

 

گفتگو از: علی عوض نژاد

 تصاویر این جلسه را در زیر مشاهده نمائید:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر