طراحی سایت
دوشنبه 27 خرداد 1398.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

بازاریابی در برخی واحدهای تولیدی مغفول مانده است

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: متاسفانه مدیریت بازار فروش و علم بازاریابی در برخی واحدهای تولیدی مغفول مانده و تولیدکننده را دچار چالش جدی کرده است.

 

 سید نور محمد پور شامگاه جمعه در آئین تجلیل از کارگران، گروه های کار و واحد نمونه استان خوزستان اظهار کرد: همه مسئولان باید برای حمایت از بخش تولید کوشش کنند؛ چون راه رونق تولید با همدلی میان کارگر و کارفرما و توجه و حمایت دولت هموار می شود.

وی، بهترین راه رونق بخشیدن به تولید را مراجعه به الگوهای موفق در کشورهای صنعتی و توسعه یافته دانست و بر ضرورت افزایش ظرفیت خط تولید کارخانه های استان تاکید کرد و گفت: شرکت هایی که به دلایل مختلف دچار تعطیلی یا کاهش ظرفیت تولید شده اند می توانند با مدیریت هوشمندانه و نگاه ویژه به بخش نیروی انسانی کارآمد و خلاق و با حمایت همه جانبه دستگاه های مسئول، مجدداً به ظرفیت بالای تولید برسند و در توسعه استان نیز نقش داشته باشند.

دبیر شورای اشتغال خوزستان، آموزش مدیریت بازاریابی برای مدیران واحدهای تولیدی را مهم ترین اصل مدیریت اقتصادی برشمرد و افزود: متاسفانه مدیریت بازار فروش و علم بازاریابی در برخی واحدهای تولیدی مغفول مانده و تولیدکننده را دچار چالش جدی کرده است.

محمدپور بر ضرورت حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در میدان اقتصاد و تولید تاکید کرد و نام گذاری سال ۹۸ از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال «رونق تولید» را تعیین کننده راهبرد حوزه مسئولیت خود در طول سال دانست و گفت: باید مطابق این راهی که مقام معظم رهبری ترسیم کرده اند تمام ظرفیت و توان خود را به کار گیریم.

وی با تاکید بر اینکه تمام کارگران خوزستانی نمونه و قابل تقدیر هستند، افزود: ما خدمتگزار افرادی هستیم که در بدترین وضعیت آب و هوایی و در گرد و غبارهای استان با مشکل های بسیاری روبه رو بوده و هستند اما هیچ گاه دست از تلاش و مجاهدت بر نداشته اند و امروز افتخار می کنیم که به نمایندگی از کل کارگران خوزستانی میزبان عده ای از عزیزان باشیم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان بر ضرورت ایجاد فضای نشاط و پویایی در محیط کار تاکید کرد و گفت: تلاش ما باید در راه عزت و سربلندی قشر کارگران باشد. باید دست به دست هم دهیم و مطالبات به حق کارگران را پیگیری کنیم.

 

مرجع / مـهـر

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر