طراحی سایت
دوشنبه 27 خرداد 1398.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

گلنگ قطعه اول جاده بهبهان_آغاجاری به زمین زده شد

فرماندار بهبهان از احداث قطعه اول جاده بهبهان_آغاجاری (جاده قدیم اهواز) خبر داد.
 با حضور فرماندار، امام جمعه، نماینده شهرستان و مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان کلنگ پروژه احداث قطعه اول جاده بهبهان_آغاجاری (جاده قدیم اهواز) به زمین زده شد.

 محمد حری در آئین افتتاح این پروژه اظهار داشت:  بهبهان یکی از ورودی های مهم استان خوزستان و نقطه اتصال چند استان مهم و استراتژیک کشور است که متاسفانه در حوزه راه ها محرومیت زیادی داشته و در دولت های قبل از این حیث در حق شهرستان بی توجهی شده است.

وی افزود: خوشبختانه با اهتمامی که دولت تدبیر و امید به مسائل زیرساختی کشور دارد در این دولت کلیه پروژه های راه‌های شهرستان فعال بوده و بیش از 60 میلیارد تومان مبلغ پیمان این پروژه ها است.

فرماندار بهبهان بیان کرد: پروژه بهبهان_رامهرمز یکی از پروژه‌های مهم استان است که متاسفانه عملیات اجرایی آن مدتی متوقف بود و با تلاش استاندار محترم و مدیرکل راه و شهرسازی مجدد شروع به‌کار شد که تقاضا داریم در اجرای پروژه ها تسریع شود تا هر چه سریعتر این پروژه ها مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی گفت: در صورت اجرای کامل پروژه بهبهان _ آغاجاری علاوه بر این‌که شهرستان آغاجاری از بن بست خارج و رونق بیشتری پیدا می‌کند  سبب می‌شود مسیر بهبهان به مرکز استان 21 کیلومتر کوتاه تر شود.

طول قطعه اول  پروژه بهبهان _آغاجاری (جاده قدیم اهواز) 5/5 کیلومتر و مبلغ پیمان 7/8 میلیارد تومان است.

مرجع / تسنیم

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر