طراحی سایت
پنجشنبه 2 خرداد 1398.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

عضو فراکسیون امید: نمایندگان مجلس می‎توانند از زندان‎ها بازدید کنند

قرار شد که نمایندگان در شهرستان‎ها بتوانند از زندان‌ها بازدید کنند و وضعیت آن را گزارش دهند. در تهران نیز نمایندگان می‎توانند این کار را انجام دهند.

 

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی خبر داد: در جلسه نمایندگان با رئیس قوه قضاییه مطرح شد که نمایندگان می‎توانند به بازدید زندان‎های شهرستان‎ها بروند و از وضعیت آن گزارش تهیه کنند.

 

حمیده زرآبادی، نماینده مردم قزوین و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش که آیا وضعیت کارگران بازداشتی در این جلسه دیدار نمایندگان با رئیس قوه قضاییه مطرح شد، به ایرناپلاس گفت: موضوعات کلی مطرح شد. بازداشت افراد و نحوه رسیدگی به پرونده‌ها به‌صورت کلی مطرح شد.

 

درواقع همه موضوعاتی که مطرح شد، کلی بود. همچنین قرار شد که نمایندگان در شهرستان‎ها بتوانند از زندان‌ها بازدید کنند و وضعیت آن را گزارش دهند. در تهران نیز نمایندگان می‎توانند این کار را انجام دهند.

 

زرآبادی همچنین اضافه کرد: لایحه خشونت علیه زنان هم مطرح شد که آقای رئیسی گفتند این لایحه در دست بررسی است و نهایتاً تا سه هفته دیگر، به اتمام می‌رسد و ارائه خواهد شد.

 

این عضو فراکسیون امید مجلس درباره جزئیات این دیدار تصریح کرد: آقای رئیسی برای تعامل بیشتر از نمایندگان دعوت کردند. جلسه خیلی خوبی بود و تعدادی از نمایندگان، به‎عنوان نماینده فراکسیون‎ها مسائل قضایی مربوطه را مطرح کردند.

 

زرآبادی در ادامه گفت: موضوع تعامل اندک بین قوه قضاییه و مقننه مطرح و گفته شد که هر چقدر این ارتباط بیشتر باشد، اتفاقات بهتری می‎افتد. همچنین بحث دولت الکترونیک مطرح شد که نیازمند همکاری و همراهی همه قواست. متأسفانه قوه قضاییه برای این ‎کار، همکاری کمی‎ داشته ‎است، اما قول دادند که همکاری بیشتری در این زمینه انجام شود.

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر