طراحی سایت
پنجشنبه 31 مرداد 1398.

بیش از پنج هزار کیلومتر شبکه برق خوزستان در معرض سیلابحسن کریمی اظهار کرد: مجموعه توزیع نیروی برق اهواز از آغاز وقوع بحران سیل در این کلانشهر، تلاش کرد تا با تعامل، همکاری، همبستگی، نسبت به حل مشکلات در زمینه‌های مختلف اقدام کند.

وی با تأکید بر اهمیت پایداری شبکه در ایستگاه شمال غرب این شرکت، افزود: در شرایط سیلاب در صورتی که ایستگاه شمال غرب 20 ساعت خاموش می‌شد، همه خروجی‌های مدار قطع و مشکلات بسیاری برای مشترکین به ویژه در مخازن و تاسیسات نفتی بوجود می‌آمد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز  با اشاره به اهمیت تأمین و توزیع برق، تصریح کرد: در صورتی که در این شرایط بحرانی، تنها 10 ساعت شبکه برق اهواز دچار مشکل و قطعی می‌شد بدون شک فاجعه‌ای انسانی در این شهر رخ می‌داد زیرا شرایط بسیار دشواری برای مردم و تاسیسات به وجود می‌آمد.

کریمی ادامه داد: بیش از پنج هزار کیلومتر شبکه فشار ضعیف و متوسط شرکت‌های توزیع اهواز و خوزستان در معرض سیلاب هستند و بسیاری از پایه‌ها نیز به زیر آب رفته‌اند.

وی با بیان اینکه مدیریت و پایدار بودن شبکه برق در این شرایط نیازمند تلاش همه پرسنل و مجموعه شرکت است، گفت: جهت پایداری شبکه در شرایط سیلابی گاها نیروهای عملیاتی و مدیران شرکت، تنها سرشان از آب بیرون بود و نسبت به عملیات لازم در جهت پایداری شبکه اقدام می‌کردند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز عنوان کرد: پرسنل و نیروهای اداری و عملیاتی شرکت به صورت شبانه‌روزی و با همکاری در جهت خدمات‌رسانی و تأمین برق مناطق سیل زده، از هیچ تلاشی فروگذار نبودند.
مرجع / ایسنا

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر