طراحی سایت
پنجشنبه 31 مرداد 1398.

پلمپ ۳مرکز غیر مجاز خدمات درمانی در آبادان

 
حجت‌الله جانبی اظهار کرد: در پی بازدید‌های میدانی کارشناسان نظارت بر درمان این دانشکده در سطح شهرستان آبادان، 3 مرکز غیرمجاز ارائه دهنده خدمات پزشکی، توسط افراد غیر پزشک و فاقد صلاحیت راه‌اندازی شده بود.
 
وی افزود: این افراد در این مراکز مبادرت به اعمال زیبایی و دخالت در کار‌های تخصصی پزشکی می‌کردند که توسط کارشناسان ناظر شناسایی و پس از مراحل قانونی توسط امور حقوقی این دانشکده با همکاری کارشناسان معاونت بهداشت پلمپ و پرونده‌های مربوطه به مراجع قضایی ارجاع شد.
 
جانبی تصریح کرد: بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت بهداشت، استفاده از هرگونه تجهیزات و دستگاه‌های درمانی بدون اخذ مجوز‌های قانونی ممنوع بوده و هیچ شخصی نمی‌تواند بدون داشتن تخصص و اخذ مجوز‌های مربوطه از این دستگاه‌ها برای درمان بیماران استفاده کند.
 
معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان به مراجعه مردم به مراکز دارای مجوز قانونی تاکید کرد و گفت: مردم اقداماتی مانند لیزر درمانی و سایر درمان‌های مرتبط با پوست و مو و طب سنتی ( ایرانی) را در مراکز پزشکی دارای مجوز از دانشکده علوم پزشکی انجام دهند و در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مراکز غیرمجاز، موضوع را از طریق سامانه ۱۹۰ اطلاع داده و یا به صورت حضوری موارد را به کارشناسان نظارت بر درمان دانشکده گزارش کنند.
مرجع / ایسنا

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر