طراحی سایت
چهارشنبه 26 دي 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

«افتتاح نمایشگاه کتاب» در کتابخانه شهیدان اسلام هفتکل

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، نادر مرادی فر، رئیس اداره کتابخانه های عمومی هفتکل از افتتاح نمایشگاه کتاب در کتابخانه عمومی شهیدان اسلام این شهرستان در هفته‌کتاب خبر داد.

 

 مرادی فر گفت: همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی در سراسر کشور نمایشگاه کتاب با حضور امام جمعه شهرستان و مسئولین ادارات و نهادهای دولتی در محل کتابخانه عمومی شهیدان اسلام هفتکل افتتاح شد.

 

وی گفت: یکی از نیازهای اصلی انسان نیاز به دانایی است، چرا که نخستین هدف در دنیا، تعلیم و تربیت برای دانستن است و انسان برای اینکه رفتارهای آگاهانه داشته باشد باید دانش و آگاهی لازم در زمینه های مختلف را داشته باشد که مطالعه کتاب و کتابخوانی می تواند به تحقق این امر کمک کند.

 

وی در ادامه گفت: بالغ بر 3500 عنوان کتاب در عناوین و موضوعات متنوع، اقلام فرهنگی دیگر همچون لوح های فشرده علمی و آموزشی، فرهنگی و مذهبی و وسایل کمک آموزشی به مدت ده روز با تخفیف ۳۰درصد در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد.

 

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان به تشریح برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی پرداخت و گفت: عضویت رایگان، مسابقات کتبی و آنلاین، اهدا کتاب و جذب کتب اهدایی، تجلیل از مروجان و فعالان عرصه کتاب و کتاب‌خوانی، نواختن زنگ مطالعه در یکی از مدارس شهرستان، ایستگاه نقاشی، برگزاری مسابقات فرهنگی و کتابخوانی و... از برنامه های هفته کتاب می باشد.

 

 عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

 

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر