طراحی سایت
چهارشنبه 26 دي 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

صدای ساز و آواز در شب شهادت امام حسن عسکری(ع) در هفتکل

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، در سایه غفلت مسئولین فرهنگی، همزمان با شب شهادت امام حسن عسکری(ع)، مراسم جشن عروسی در شهر هفتکل برپا و نوای ساز و آواز در آسمان شهر نواخته شد.

 

متاسفانه گاهی در دیار مسلمانان در ایام شهادت ائمه (علیهم السلام) جشن عروسی به همراه رقص و پایکوبی و ساز و آواز برگزار می شود و همه ما هم می دانیم بیشتر این مراسم در شان مسلمانان -آن هم شیعیان- نیست  که در آنها هزاران گناه هم رخ می دهد.

 

مسلمان واقعی در ایام شادی اهل بیت شاد و در ایام مصیبت آنان اندوهگین است و باید به عنوان مروج فرهنگ اسلامی و تحقق سبک زندگی اسلامی باید توجه به تقویم اسلامی مد نظر خانواده ها باشد.

 

در سایه غفلت مسئولین و نهادهای فرهنگی، مذهبی و حتی امنیتی، همزمان با شب شهادت امام حسن عسکری(ع)، مراسم جشن عروسی در شهر هفتکل برپاشد و نوای شادی در آسمان شهر  نواخته شد.

 

این اتفاق در حالی به وقوع پیوست که سال گذشته نیز شاهد برپایی چنین مراسماتی در ایام شهادت برخی از ائمه معصومین (علیهم السلام) بودیم.

 

حال سوال اینجاست که وظیفه مسئولین فرهنگی، مذهبی و امنیتی این شهر و در راس آن شورای فرهنگ عمومی در خصوص حل این بی توجهی ها که صرفا جنبه ناآگاهی و بی اطلاعی برگزار کنندگان اینگونه مجالس دارد، چیست؟

 

 

ارسالی از: یکی از شهروندان

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر