طراحی سایت
چهارشنبه 1 اسفند 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

امام جمعه هفتکل فرارسیدن هفته کتاب را تبریک گفت

 

 به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، متن این پیام به شرح زیر است.

 

اقرا باسم ربک الذی خلق،پیام آشکاری برای خلق معجزه جاوید خداوند است.

 

آری هم او بود که در ظلمت غار حرا ،نور خواندن را تابانید تا با خلق معجزه ای به نام کتاب،انتظار از خلیفه خدا در روی زمین که همان《وَمَاخَلَقتُ الجِنّ وَ الاِنسَ اِلالِیَعبُدُونِ》است را برای همگان تعریف کند.

 

کتاب، معجزه دین اسلام و خاتم پیامبران است.کتاب خوب،راه روشنی است و انسان را از ورطه جهل و گمراهی به وادی نور ودانایی رهنمون می سازد. ماندگاران خوشنام در دنیا،نه به واسطه کشور گشایی که به واسطه علم آموزی بالاخص 《علم نافع》، ترویج آن و فاصله گرفتن از جهل، در تاریخ و ذهن انسان ها ابدی شده اند.باید خواند تا اعتبارگرفت و اعتبار بخشید. سفارش دین،《اطلب العلم ولو بالصین》راهگشایی مسلمانان در طول تاریخ است و از جمله علمای ایرانی نیز با انس عجیب با کتاب، تاریخ را مدیون خودکرده اند و سهم بسزایی در آگاهی بخشی عموم جهان داشته اند.

 

اینکه به بهانه بزرگداشت بیست ششمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران (۲۴لغایت ۳۰آبان ماه) اهتمام و همراهی همه کسانی که بافکر، اندیشه و قلم و قدم خویش در راه اعتلای کتاب و کتابخوانی وکتابخانه ها گام برمی دارند را ارج نهاده و توفیق روز افزون همراهان همیشگی و مشتاقان این عرصه را در خدمت به مردم فرهنگ دوست و کتابخوان شهرستان هفتکل از درگاه خداوند متعال خواستارم.

 

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر