طراحی سایت
چهارشنبه 1 اسفند 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

راهپیمایی با شکوه یوم الله سیزده آبان در هفتکل +گزارش تصویری

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، همزمان با سراسر کشور مراسم با شکوه راهپیمایی یوم الله سیزده آبان در شهرستان هفتکل صبح دیروز یکشنبه از چهارراه اداره برق به سمت میدان اصلی شهر و سپس در استادیوم ورزشی 22بهمن برگزار شد.در این راهپیمایی که با حضور پر شور مسئولین محلی، دانش آموزان، دانشجویان، فرهنگیان، خانواده ی معظم شاهد و اقشار مختلف مردم ولایت مدارمنطقه همراه بود، راهپیمایان با شعار های، الله اکبر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی یوم الله سیزده آبان، از استکبار جهانی و در راس آنان شیطان بزرک آمریکا، اعلام برائت نمودند.

 

در این راهپیمایی، حجت الاسلام طباطبایی فرماندار هفتکل، طی سخنانی روحیه ی استکبار ستیزی مردم ایران را برگرفته از قیام تاریخ ساز عاشورا و مکتب سرخ حسینی برشمرد.

 

آیت الله حسن زاده امام جمعه موقت اهواز نیز در این همایش به ایراد سخن پرداخت و اظهار داشت: یوم الله 13 آبان تبلور شعار هیهات من الذله است و به فرموده ی امام راحل (ره ) ما تجلی شعار مرگ بر آمریکا را، در اقدام جوانان پرشورمان، در تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا، تماشا کرده ایم.

 

شایان ذکر است در پایان این همایش، قطعنامه ی راهپیمایی یوم الله سیزده آبان قرائت شد که راهپیمایان با با شعار الله اکبر ، خامنه ای رهبر آن را مورد تایید قرار دادند.

 

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر