طراحی سایت
چهارشنبه 1 اسفند 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

پاییز شد، اما مهر ما همچنان سبز است...

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، انجمن مهر سبز هفتکل در اقدامی فرهنگی، اولین فعالیت خود را با جمع آوری زباله های ظروف نذری محرم سال ۹۶ آغاز کرده بود، امسال نیز در روز تاسوعا و عاشورای ۹۷ به همت اعضاء خود، فعالیت قابل تحسین خود را با توسعه این انجمن ادامه داد.

 

این انجمن مردم نهاد که با مدیریت خانم فاطمه عسکری تشکیل شد، بدون وابستگی به اداره و ارگانی فعالیت خود را در مناسبت های مختلف سال برگزار و از علاقمندان دعوت به همکاری می کند.

 

انجمن مهر سبز هفتکل در شهریورماه گذشته با راه اندازی کمپینی تحت عنوان "کیف مهربانی" به همت خیرین گرامی، بیش از ۲میلیون تومان (۱۲۰ بسته) وسایل کمک نوشت افزاری شامل کوله پشتی، جامدادی، ۳دفتر، ۲خودکار، ۲پاککن، ۲مداد، تراش، اتیکت نام نویسی، جلد کتاب، چسب ۵سانتی و پک لوازم ریاضی خریداری و میان دانش آموزان کم بضاعت توزیع کرده است.

 

این انجمن در ادامه فعالیت خود، آمادگی دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی خیرین عزیز و توزیع بین خانواده های کم درآمد و اقشار آسیب پذیر را اعلام میدارد.

 

خیرین محترم میتوانند کمک های نقدی خود را به شماره کارت 6037691574695193 (بنام فاطمه عسکری) واریز و کمکهای غیر نقدی خود را به چاپخانه ندای هفتکل (جنب بانک مسکن) تحویل دهند.

 

خانم عسکری مدیر انجمن مهر سبز در گفتگو با ندای هفتکل از بسیج دانش آموزی سپاه پاسداران، خانواده شهید علی بارسنی، گروه خیریه سمت خدا و سایر خیرینی که در کمپین کیف مهربانی با انجمن مهر سبز همکاری و مساعدت داشتند، تقدیر و قدردانی کرد.

 

 

گزارش از: علی عوض نژاد

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر