طراحی سایت
يكشنبه 1 مهر 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

حداقل نماینده مجلس و شورای شهر، مستمری هفتکل را از نفت بگیرند!

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، اواخر دولت دهم که شباهت نزدیکی با اوضاع آشفته امروز دولت دوازدهم دارد، تقارنی با نمایندگی اسماعیل جلیلی در حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، هفتکل، لالی و اندیکا داشت.

 

دقیقاً خوب بیاد داریم که در آن روزها علارغم تمام تحریم های جهانی و کشوری، همیشه تا حرفی در خصوص کم توجهی به دومین شهر نفت خیر خاورمیانه زده میشد، فورا «فاکتور جمعیت» را بهانه ی عدم توجه دولت و مجلس به هفتکل اعلام میکردند، اما قلم بدستان و مطالبه گران هفتکلی همچنان مطالبه گر از گذشته به راه ادامه میدادند.

 

در دوره دکتر جلیلی شهروندان هفتکلی، مطالبات بزرگی از جمله جاده امید، راه اندازی مجدد فرودگاه، تسطیح اراضی کشاورزی و آبرسانی به بخش رغیوه را از نماینده وقت خواهان بودند، اما امروزه در هفتکل سطح توقعات مردم از نماینده در حد اختصاص یک کولر گازی رسیده است؛ چرا که هر کس را در همان حد از او توقع دارند.

 

 

چند سالی است که شرکت نفت وعده احداث پلی کلینیک، زمین چمن مصنوعی و چندین وعده دیگر را به هفتکل داده است اما هنوز حتی مکان آنها هم مشخص نیستند و صرفا در حد شعار یا نهایتاً مُسَکن باقی مانده اند.

 

 

وعده احداث پلی کلینیک که پیش از آغاز فعالیت علی عسکر ظاهری سرصحبتش باز شده بود، تا به امروز که ۲سال از نمایندگی ایشان میگذرد، هنوز حتی مکان احداث آن هم مشخص نشده است.

 

 

از سوی دیگر، اسناد نشان میدهند که در همین دوران دوساله نماینده کنونی، چندین زمین چمن مصنوعی با اعتباری نزدیک به ۳میلیارد تومان از سوی شرکت نفت در شهرستان مسجدسلیمان احداث شده اما گویا وعده احداث تنها زمین چمن مصنوعی از سوی شرکت نفت در شهرستان هفتکل حتی از ذهن ها نیز فراموش شده است.

 

 

بدون شک عامل اصلی این عقب افتادگی ها، بی توجه مسئولان بلند پایه و عدم پیگیری نماینده مردم در مجلس و عدم پیگیری منتخبین مردم هفتکل در شورای شهر است.

 

 

انتظار میرود، مهندس ظاهری بجای رفت و آمدهای تهی به هفتکل، یکبار برای هفتکل به شرکت نفت مراجعه نماید و شورای شهر نیز بجای تشکیل اتاق فکر برای ایجاد جنگ روانی علیه همدیگر، پیگیر این چنین موضوعاتی از سوی مدیران استانی باشند و از قِبَل این اقدامات بدنبال آرای مردم باشد.

 

 

 گزارش از: علی عوض نژاد

 

دیدگاه‌ها   

 
+2 #1 چیزی شدههربرت 1397-05-25 09:03
پس کی انتصابات انجام بده
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر