طراحی سایت
يكشنبه 1 مهر 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

هفتاکل نماد فرهنگی شهر است/ برای اصلاح نماد آن، تمام موضوعات فرهنگی و اجتماعی را در نظر گرفتیم

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، شب گذشته مراسم تجلیل از اصحاب رسانه شهرستان هفتکل به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار در شهرداری هفتکل برگزار شد.

http://uupload.ir/files/94c_img_4237.jpg

در این نشست خبرنگاران هفتکلی، نظرات و دیدگاه های خود و شهروندان را با شهردار و شورای شهر بیان کردندو شهردار نیز به طور خلاصه وار پاسخگوی آنها بود.

مهندس مهرعلی رضائیان در ابتدای سخنان خود ضمن تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه گفت: شهرداری تا به حال اگر کاری انجام شد، نُرم عادی است و هنوز کار خاصی در شهر انجام نشد.

بعضی از شهروندان انتظار دارند وقتی یک خیابان جدولکاری یا عریض می شود، فوراً آسفالت شود، در حالی که نمی شود پیمانکار برای آسفالت یک کوچه بیاید و دو هفته بعد دوباره برای یک کوچه دیگر بیاید.

دلیل تأخیر در برخی پروژه ها، عدم همکاری برخی ادارات است.

شهرداری به عنوان بهره بردار دانشگاه علمی کاربردی است و رئیس دانشگاه را شهردار انتخاب می کند. متأسفانه در دوره قبلی شهرداری، کسی به عنوان ریاست دانشگاه انتخاب شد، که با ما تعاملی نداشت. ظرف چند روز آینده 2گزینه برای ریاست دانشگاه علمی کاربردی معرفی می کنیم.

برای محلات برنامه های زیادی داریم اما فعلا بدلیل گرمی هوا، بناها و کارگران دست از کار کشیدند اما وضع هوا که بهتر شود، کارها دوباره به سرعت ادامه پیدا می کنند.

برای درختکاری در ورودی و خروجی و بلوارهای شهر برنامه داریم اما متاسفانه خاک هفتکل، خاک مناسبی برای گیاهان نیست و خاک بسیار خاصی است و مراقبت ویژه میخواهد اما پیگیر آن هم هستیم و این خاک را از چند نقاط مختلف کارشناسی کردیم.

هفتاکل نماد فرهنگی شهر است. برای اصلاح نماد آن، تمام موضوعات فرهنگی و اجتماعی را در نظر گرفتیم اما فعلا گرمی هوا، کار را به تعویق انداخت.

بعضی از خیابان ها که عملیات عریض کاریشان به تمام رسیده، اما چند ماه است که پیگیر انتقال پایه های برق هستیم. امیدواریم اداره برق زودتر همکاری کند.

یک درصد فکر نکنید ما در کارمان سیر نزولی داشتیم. ما در بدترین شرایط هم لبخند میزنیم.

من کارم سیاسی نیست. درب اتاقم روی جناح های سیاسی بسته است اما همه گروه های سیاسی برای من قابل احترام اند ولی کار من رفتگری است و خودم را درگیر مسائل سیاسی نمی کنم.

حقوق کارگران شهرداری ماه به ماه پرداخت می شود.


 

 گزارش از: علی عوض نژاد

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر