طراحی سایت
چهارشنبه 1 اسفند 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

از حضور وزیر ارتباطات در باغملک تا انتظار هفتکلی ها برای حضور مدیرکل راه!

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل به نقل از ایسنا، هدایت‌الله خادمی در جلسه شواری اداری شهرستان باغملک که روز چهارشنبه با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، اظهار کرد: دولت فعلی در دو سال گذشته برای این منطقه اقدامات خوبی انجام داد و کارهای اساسی منطقه را که انجام نشده بود شروع کرد که جای تقدیر دارد.

 

نماینده مردم ایذه و باغملک افزود: یکی از این پروژه‌ها ساخت جاده است که اکنون بزرگترین پروژه راهسازی ایران در این منطقه در حال انجام است و ساخت بیمارستان باغملک نیز در همین دولت آغاز شده است.

 

 

سیدحسن موسوی عضو شورای اسلامی شهر هفتکل نیز روز یکشنبه هفته گذشته در جلسه شورای اداری این شهرستان که با حضور مهندس ظاهری برگزار شده بود، پیرامون موضوع جاده خروجی هفتکل گفت: چرا یکبار مدیرکل راه استان به هفتکل نمی آید و در هر جلسه یکی معاونینش را میفرستد که هیچ اختیاری از خود ندارند.

 

 

وی همچنین تصریح کرد: آقای استاندار تا کنون یکبار در جلسه شورای اداری هفتکل شرکت نکرد، فقط یکبار در جلسه شورای اشتغال حضور داشت که در آن جلسه قول داده بود تا پایان سال ۹۶ جاده خروجی هفتکل تا میدان سیمان آسفالت و مورد بهره برداری قرار بگیرد، اما تا به امروز حتی تا روستای نمره دو هم آسفالت نشد.

 

 

گزارش از: علی عوض نژاد

 

دیدگاه‌ها   

 
+2 #1 مدیریت در هفتکلحامد بهزادی 1397-04-30 11:02
این نشانه ضعف مدیریت در هفتکل است وگرنه 5 کیلومتر راه بعد از 7 سال هنوز زیر سازیش هم انجام نشده
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر