طراحی سایت
چهارشنبه 1 اسفند 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

تصویب اعتبار ۲/۵ میلیاردی برای جاده خروجی هفتکل

 

اسحاق مرادی در گفتگو با خبرگزاری ندای هفتکل از تصویب اعتبار ۲/۵ میلیاردی از محل اعتبارات کمیسیون برنامه و بودجه شهرستان جهت تسریع در پروژه جاده خروجی هفتکل خبر داد.

 

 

فرماندار هفتکل افزود: این پروژه با مساحت ۴ کیلومتر از میدان سرباز (انتهای پالایشگاه) تا سه راهی سرتیوک با اعتبار ۷میلیاردی در سال ۹۵ استارت خورده است.

 

 

وی افزود: در طول این مدت بارها شاهد این بودیم که برخی از رانندگان، سه راهی شرکت سیمان تا هفتکل را به طور رامسد طی می کردند و احتمال بروز خطر بسیار بزرگی را برای مسافران این مسیر ایجاد می کردند.

 

 

مرادی گفت: ما نیز بارها این گزارشات را به طریق مختلف چه شفافی و چه کتبی و حتی بعضی به طور مستند برای مدیرکل راه استان ارسال می کردیم، اما متاسفانه نسبت به این قضیه مهم کم توجهی میشد.

 

 

وی گفت: تا کنون از مجموع ۷میلیارد اعتبار این پروژه، ۳/۵ میلیارد تومان به حساب پیمانکار واریز شد و ۲/۵ میلیاردی که اخیرا تصویب شده نیز بزودی واریز خواهند یافت.

 

 

عالی ترین نماینده دولت در شهرستان هفتکل همچنین از توجه ویژه مهندس حاجتی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان خوزستان در خصوص تخصیص اعتبار جهت تسریع این پروژه تشکر و قدردانی نمود.

 

 

 

گفتگو از: علی عوض نژاد

 

دیدگاه‌ها   

 
0 #1 شتر در خواب بیند پنبه دانهحامد بهزادی 1397-04-24 18:53
سالی که این جاده شروع شد سال 90 کجا الان کجا فقط 7 کیلومتر، هفت سال گذشت و هیچ ...
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر