طراحی سایت
يكشنبه 1 مهر 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

دست های پشت پرده برای لغو مجوز دانشگاه علمی کاربردی هفتکل

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، آن روزها که هفتکل در دهه های 70 و 80 ، سالهای بشدت بحرانی خود را به سر میبرد و امید آن داشت تا فرزندانش کاری برایش انجام دهند، جاده مواصلاتی اهواز، باغملک، ایذه، دهدز، شهرکرد، اصفهان و... از 5 کیلومتری هفتکل عبور کرد تا هفتکل در آن سالها بحرانی بیش از پیش از چرخ توسعه عقب بیوفتد.

 


حالا هم که در روزهایی هستیم که مدیران امروزی همان زخم خوردگان نوجوان و جوان دهه های 70 و 80 هستند، روی کار آمدند تا به هر طریقی توسعه و امید را به هفتکل بازگردانند، ته مانده هایی از همان مدیران دهه های بحرانی هفتکل در تلاشند تا چرخ توسعه را از حرکت بازدارند.

 


شورای شهر و شهردار را میتوان مصداق گروه 1+5 عنوان کرد، چرا که 5 عضو شورای شهر بعلاوه یک شهردار میتوانند در حل بحران منطقه کمک یار و همیار هم باشند.

 


متأسفانه بارها شنیده شد که بعضی از کسانی که پیش از انتخاب مهندس رضائیان، مخالف وی بودند، امروز نیز به هر دری میزنند تا شهردار را از بُعد اصلی خارج کرده و او را وارد تنش و حاشیه کنند تا از رسیدگی به مشکلات و معضلات اجتماعی دور بماند و آن حضرات به آرزوهایشان برسند.

 


همانگونه که میدانید، دانشگاه علمی کاربردی هفتکل که زیر نظر شهرداری فعالیت می کند، در مکانی است که به عنوان ستاد بحران شهرستان هفتکل تأسیس شده و این مکان موقتاً با همکاری استانداری خوزستان و مساعدت مهندس حاجی زاده مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان در اختیار دانشگاه علمی کاربردی شهرداری هفتکل قرار دارد.

 


عده ای که قبلا دلواپس عبور جاده امید از دورن شهر هفتکل بودند تا به نوعی چرخ توسعه هفتکل از حرکت بازماند و از طرفی مخالفان پر و پا قرص مهرعلی رضائیان به عنوان شهردار هفتکل بودند و هستند، بدنبال این هستند تا مجوز دانشگاه علمی کاربردی نیز لغو گردد.

 


همان کسی که باید گفت یکی از معتمدین مردم شهر هفتکل حساب می شود، بجای همیاری با شورای شهر و شهرداری، درصدد است تا به هر طریقی شهردار را از کار وا دارد و به دنبال حواشی بکشاند.

 

 

البته برخی شنیده های نیز حاکی از این دارد که اگر مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان قصد تخلیه محل کنونی دانشگاه علمی کاربردی را داشته باشد، مهندس رضائیان در نظر دارد برای حفظ دانشگاه علمی کاربردی هفتکل مکان فعلی شهرداری را در اختیار دانشگاه قرار دهد.

 


از سوی دیگر شنیده های ندای هفتکل حاکی از این دارد که ریاست دانشگاه علمی کاربردی هفتکل که از مهره های مخلص سرپرست گروه تخریب شهردار است، در این ایام امتحانات دانشگاه، چند هفته ایست به طور پیاپی وظیفه اش را رها کرده و در مرخصی به سر میبرد و در طول هفته حداقل یک روز و نهایتاً 3 روز در دانشگاه حضور دارد.

 


امیدواریم شورای شهر که این روزها از اتحاد خوبی برخوردار هستند، در جهت حل این موضوع مهم و تأثیرگذار، فارغ از هرگونه مسئله ای و در جهت کمک به توسعه هفتکل، قدم برداشته و مسائل شخصی خود را با مسائل اجتماعی شهر اشتباه نگیرند و بدون شک مردم نیز از اقدامات آنها بی خبر نیستند.

 

نویسنده: علی عوض نژاد

 

دیدگاه‌ها   

 
+1 #1 نظریهفقط خدا 1397-02-24 00:55
بسیار عالی و بجا
نقل قول کردن
 
 
+2 #2 سکوت پرمعنیتاته92 1397-02-24 01:08
هرچندکه حرفها بسیارند وانچه که همه میبینند واقعیت اصلی چیز دیگریست. اما به استحضار میرسانم که این اقا که سرپرست علمی کاربردی هفنکل است یکی ازنیروهای مخلص اقای خادمی نماینده ایذه میباشد واین پست هم فقط برای استارت بخشدارشدن اقای رییس میباشد. راستی ایا ازفاکتورهای 420میلیونی هم خبردارید؛؟
نقل قول کردن
 
 
+1 #3 پاسخ: دست های پشت پرده برای لغو مجوز دانشگاه علمی کاربردی هفتکلقاسم 1397-02-24 08:38
لغوموسسات آموزشی با تصویب دولت انجام شده و ابلاغ هم صورت گرفته و طبق قانون جدید دانشگاههای وابسته به ارگان ها حق گرفتن دانشجو را ندارند.مصوبه وزارت علوم رو نگاه کنید
نقل قول کردن
 
 
0 #4 پاسخ: دست های پشت پرده برای لغو مجوز دانشگاه علمی کاربردی هفتکلهیچکس 1397-02-28 09:35
بسمه تعالی
با سلام احتراماً اینجانب ............
میخوام بگویم این چه دانشگاهی علمی کاربردی هست که هنوز مدرک های ما رو ندادند الان بیش از یک ساله که هی زنگ میزنیم و میگویم مدرک ما چه شده است و پاسخ میدهند میگن امروز فردا هفته دیگه و میگوین سامانه تغییر کرده آیا این چیزی که میگویند صحت دارد یا نه تا کی باید صبر کنیم چرا این رئیس دانشگاه پیگیری نمیکنند پس الکی نشسته پشت میز اگر بلد نیست کار بکنه عوضش کنید لطفا
دیگه صدایه دانشجویان بلند شده هست و میگوین این شهری هست که هنوز مدرک ما رو ندادند شهرهای دیگه بعد از شش ماه بهشون میدند الان ما یک ساله خورده یی که مدرک نگرفته ایم
آیا کسی هست جوابگو یا پاسخگو باشد یا نه
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر