طراحی سایت
جمعه 23 آذر 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

نشست خبری فرماندهی سپاه هفتکل با اصحاب رسانه به مناسبت هفته بسیج سازندگی

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، نشست خبری سرگرد حسنی کهنکی فرماندهی سپاه ناحیه هفتکل با اصحاب رسانه برگزار شد.در این نشست خبری، سرگرد حسنی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، روز معلم و هفته عقیدتی سیاسی در سپاه، هفته بسیج سازندگی را نیز تبریک گفت.فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج هفتکل با توجه به هفته بسیج سازندگی اقدامات این قسمت را در دو بخش محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.وی گفت: به دستور رهبر معظم انقلاب با تمام توان و انرژی و با استفاده از نیروهای جوان بسیجی در حال خدمت به خانواده های نیازمند هستیم.وی بخشی از اقدامات بسیج سازندگی ناحیه هفتکل در سال 96 را کمک به بازسازی 3مسجد با هزینه 12 میلیون، ساخت 2 خانه محروم با مبلغ 40 میلیون، کمک به بازسازی مسجد جامع شهر با اعتباری به مبلغ 85 میلیون، کمک به حوزه علمیه 175 میلیون، اعطای وام خود اشتغالی در زمینه صنایع دستی، قالیبافی، دامپروری و بلدرچین تا سقف 200 میلیون تومان بیان کرد.
سرکشی از 20 خانوار محروم به کمک خیرین شهر، توزیع 30 بسته کمک تحصیلی، بازسازی و ساخت 20چشمه سرویس بهداشتی و حمام در منازل محرومین، 80 بسته کمک معیشتی و در نهایت اعتبار بسیج سازندگی در سال 96 در خصوص محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی 537 میلیون هزینه شد.
فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج هفتکل بیان داشت: تلاشمان است که در سال 97 این اعتبارات را افزایش یابیم و امیدواریم جوانان شهرستان هفتکل در بحث خود اشتغالی بیشتر از پیش فعالیت داشته باشند.
سرگرد حسنی همچنین از شناسایی و ثبت 7 گروه جهادی و محرومت زدایی خبر داد و اظهار امیدواری کرد در سال جاری بتوانیم از این گروه های جهادی برای رفع مشکلات و محرومیت ها استفاده کنیم.
وی در پایان از همکاری صمیمانه ادارات و ارگانهای شهرستان هفتکل با ناحیه مقاومت بسیج هفتکل در موضوع محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی تقدیر و قدردانی کرد.

 


گزارش از: علی عوض نژاد

 عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

 

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر