طراحی سایت
جمعه 23 آذر 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

نشست انجمن دوستداران طوفشیرین با مسئولین شهرستان هفتکل +عکس

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، شامگاه دوشنبه جلسه "انجمن دوستداران طوفشیرین" با حضور فرماندار، معاون فرماندار، شهردار، شورای شهر، رابط ادارات دفتر نماینده مردم در مجلس، ریاست اداره آب و فاضلاب، توزیع برق، مدیر مرکز بهداشت، معاون جهاد کشاورزی، آموزش و پرورش و اهالی محترم کوی شهدا در مسجد امام رضا(ع) برگزار شد.


در این جلسه که به دعوت انجمن مردم نهاد دوستداران طوفشیرین برگزار شد، مشکلاتی از جمله کمبود معلم و نبود حداقل امکانات در مدارس ابتدایی، عدم تحویل سند برخی منازل، بافت های فرسوده و قدیمی، خاموشی پایه های برق برخی محلات، عدم فضای سبز و محیطی برای سرگرمی، کانال های فاضلاب، دود ناشی از سوزاندن زباله ها بخصوص زباله های احشام، سرویس حمل و نقل مدارس دخترانه که در نهایت منجر به کوچ اهالی طوفشیرین به مرکز شهر و خالی از سکنه می شوند، اشاره شد.


قطعا با وجود و پایداری این مشکلات و معضلات، طوفشیرین در سالهای آینده طوفشیرین به کوره ای مبدل خواهد شد و امیدواریم مسئولین امر با "تدبیر" خود، حل این مشکلات را در نظر گرفته تا "امید" را به طوفشیرین همیشه سرافراز بازگردانند.


گفتنی است، انجمن دوستداران طوفشیرین فعالیت اجتماعی خود را از اواخر سال ۹۳ به صورت چشمگیری آغاز کرده و در طی این چند سال اخیر، جلسات متعددی با مسئولین وقت برگزار نمود تا مشکلی را مرتفع نماید.


این نکته بر هیچکس پوشیده نیست که، انجمن دوستداران طوفشیرین، نقطه عطف و همبستگی بین تمام سلایق و طوایف شد.

 

 

گفتنی است این جلسه بعد از نماز مغرب و عشا آغاز شد و تا ساعت 23:30 دقیقه شب ادامه یافت و مسئولین محترم نیز همپای مردم صبور و قدرشناس طوفشیرین در این جلسه حضور داشتند.

 

گزارش و عکس از: علی عوض نژاد

 

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

 

 

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر