طراحی سایت
جمعه 23 آذر 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

بانوان کاراته کار هفتکلی، قهرمان بین الملل شدند +تصاویر

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، مسابقات بین المللی و مسابقات قهرمانی (بانوان - تمام سبکی - WkF) کشور با عنوان جام مدافعان حرم در مورخ ۱۳و ۱۴ اردیبهشت ماه سال ۹۷ در محل سالن بزرگ نفت اهواز با رژه تیم ها و حضور مسئولین استان برگزار شد.

 

در رقابت ها، ۵۰ تیم از کشورهای ایران - ترکیه - سوریه - عراق و تیم باشگاه کردستان عراق و از استان های خوزستان - لرستان - کرمان -تهران - کرمانشاه و ... مسابقات کشوری در تمامی رده های سنی و مسابقات بین المللی فقط در رده های سنی امید و بزرگسال و در دو بخش کاتا و کومیته تیمی و انفرادی برگزار شد.همچنین در این دوره از مسابقات در مجموع کشوری و بین المللی تقریبا ۷۵۰ کاراته کا شرکت کردند که به نفرات برتر حکم و مدال اهدا شد.در مسابقات ببین المللی: کشور ایران مقام اول، عراق مقام دوم و ترکیه مقام سوم را کسب کردند؛ تیم باشگاه کردستان عراق مقام چهارم و کشور سوریه مقام پنجم را کسب کردند.

 


 در مسابقات کشوری استان های کشور ایران، خوزستان مقام اول، لرستان مقام دوم و کرمان مقام سوم را کسب نمودند.

 


در این مسابقات که تیم کاراته شهرستان هفتکل با مربیگری سرکار خانم مریم لرکی حضور داشتند؛ ۹ مقام اول، ۷ مقام دوم و ۸ مقام سوم بصورت انفرادی و همچنین مقام اول کشور و بین المللی در قالب تیم استان خوزستان کسب شد.

 

 

 زهرا مکوندی، محدثه موسوی، مهدیه موسوی، یلدا سلیمی، فاطمه جعفری نیا، مبینا پیرمرادی، فاطمه کاظمی، یاسمن موسوی، فاطمه بهرام پور، ساینا رییسی، ریحانه لرکی، یکتا موسوی، آرزو آذربو، عسل عسکری، اسما موسوی، مهسا موسوی، ستایش مرادی، نیایش مرادی و نازنین موسوی بانوان شرکت کننده هفتکلی در این دوره از مسابقات بودند.

 

 

همچنین جای دارد از همکاری و مساعدت های اداره ورزش و جوانان و فرمانداری هفتکل با هیئت کاراته این شهرستان تقدیر و تشکر نمود.

 

گزارش از: علی عوض نژاد

 

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

 

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر