طراحی سایت
چهارشنبه 26 دي 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

بازدید میدانی اصحاب رسانه از پروژه های شهرداری هفتکل + تصاویر

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، مهندس مهرعلی رضائیان به همراه خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان هفتکل ظهر امروز با حضور در تعدادی از پروژه های فعال و در دست احداث شهرداری هفتکل از آخرین اقدامات صورت گرفته در این حوزه بازدید کردند.شهردار هفتکل گزارش عملکرد شش ماهه نخست خود را با حضور در کوی شهید باهنر پالایشگاه آغاز کرد. وی با اشاره عدم پارک، وسایل سرگرم کننده و فضای سبز در اکثر محلات شهرستان هفتکل گفت: یکی از پروژه های در حال احداث شهرداری هفتکل پارک محله ای می باشد که در نظر داریم در هر محله یک پارک کوچک (بوستان) راه اندازی کنیم. (تصویر)

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

 


مهندس رضائیان با بیان اینکه چهرازی آباد، یکی از محلات محروم شهرستان هفتکل به نظر می آید ادامه بیان داشت: برای نخستین بار جدول کاری کوی چهرازی آباد در دست اقدام قرار گرفت و امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد توسعه و خدمات بیشتری به این محله محروم باشیم./ شهردار و اصحاب رسانه هفتکل در ادامه بازدید از پروژه های شهرداری، از میدان منتهی کوی شهید باهنر و چهراز آباد به کوی شهید رجایی و کوی حاتم آباد بازدید نمودند./ رضائیان در نظر دارد با توجه به اینکه این میدان، چهار محله هفتکل را به هفتکل وصل می کند، نام آن را "میدان وحدت نامگذاری کند./ گفتنی است: این میدان پیش از این به مانند یک تقاطع بوده که رانندگان این مسیر را منحرف و سردرگم می کرد. (تصویر)

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

 


یکی دیگر از پروژه های شهرداری هفتکل افتتاح و راه اندازی برج نوری در میدان فوتبال کوی اسلام آباد بوده که قرار است در اطراف آن یک زمین چمن نیز احداث گردد. (تصویر)

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

 


شهردار و خبرنگاران هفتکلی همچنین به کوی طالقانی برم گاومیشی3 سری زدند و از جدولکاری و دیگر طرح های در حال احداث این محله بازدید نمودند. مهندس رضائیان از نصب یک اِلمان، عریض نمودن و دو بانده کردن میدان شمع تا برم گاومیشی3 خبر داد. (تصویر)

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

 


رنگ آمیزی و عریض نمودن خیابان رهبری به سمت خیابان بسیج را می توان از دیگر طرح ها و پروژه های اجرایی و در دست اقدام مهندس رضائیان در شش ماه نخست تصدی مدیریت شهرداری هفتکل ذکر کرد. (تصویر)

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

 


شهردار هفتکل علاوه بر احداث برج نوری در ساختمان کشتارگاه در نظر دارد دفتر واحد موتوری و آتش نشانی را به آنجا (ورودی هفتکل) منتقل کند./ وی همچنین در نظر دارد یک واحد آتش نشانی دیگر نیز در انتهای شهر (جنب جایگاه سی ان جی) مستقر نماید. (تصویری)

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

 


در ادامه این بازدیدها در روز بارانی هفتکل، مهندس رضائیان به همراه خبرنگاران به هفتاکل رفته تا از نقطه نظرات اصحاب رسانه در خصوص احداث یک تفریحگاه بزرگ در این منطقه استفاده کند./ شهردار هفتکل با بیان اینکه نماد شهرستان هفتکل، هفتاکل است گفت: در نظر داریم ارتفا سنگ نماهای هفتاکل را به حداکثر 15 متر افزایش دهیم تا وقتی رهگذری از این مسیر عبور می کند، به راحتی این نماد را ببیند./ وی ادامه داد: چراغانی کردن اطراف این نماد، آبشار مصنوعی و احداث یک فضای سبز و سرگرم کننده، نصب آلاچیق و سنگ فرش کردن اطراف آن نیز از دیگر برنامه های مد نظر شهرداری در این پروژه می باشد. (تصویر)

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

 تغییر مکان دفن زباله های شهر که هم اکنون در اطراف کوه هفتاکل و ورودی شهر هفتکل قرار دارد و به نوعی جلوه ی پلیدی به این شهر میدهد نیز یکی دیگر از برنامه های در دست اقدام شهرداری هفتکل است که باید توسط اداره محیط زیست مکان جدید دفن زباله ها معرفی شود. (تصویر)

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

 


شهردار هفتکل گفت: در سال جاری 7 اِلمان در هفتکل نصب خواهند شد که مهمترین آنها نصب دروازه قرآن در ورودی شهر است که در جاده کنار هفتاکل قرار دارد. در این المان ترکیبی از تصاویر نفت، گاز، سنگ، هفت شهید گمنام و هر دو طرف آن قرآن کریم قرار گرفته می شود. (تصویر)

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

 


شهردار هفتکل به پروژه راه اندازی مجدد پارک و فضای سبز در کوی دامغانی و جدولکاری و عریض نمودن پل های کوی شهدا طوفشیرین اشاره کرد که این پروژه ها نیز در حال اجرا هستند و در شش ماه اول امسال بخش عظیمی از آنها به اتمام خواهند رسید. زمین چمن مصنوعی طوفشیرین در حال بررسی است که اگر مورد تائید قرار بگیرید، وارد اقدام عملی می شود. (تصویر)

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

 

 

مهرعلی رضائیان در پاسخ به این سوال که ارتباط شما با اعضای شورای شهر چگونه است و بعضاً شنیده می شود برخی از اعضای شورا نه تنها شما را همراهی نمی کنند بلکه در برخی موضوعات مخالف شما هم هستند پاسخ داد: این یک امر طبیعی است، قطعا هر پنج انگشت شبیه هم نیستند و در برخی طرح ها عقیده ها با هم فرق دارند اما امیدواریم همگی در مسیر توسعه و وحدت حرکت کنیم تا شاهد پیشرفت شهرمان باشیم.


گزارش و عکس از: علی عوض نژاد

 

دیدگاه‌ها   

 
+2 #1 پاسخ: بازدید میدانی اصحاب رسانه از پروژه های شهرداری هفتکل + تصاویرراضیه 1397-01-27 22:50
سلام/ کاش آقای مهندس رضائیان دوسال پیش شهردار هفتکل می شد............. ...
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر