طراحی سایت
پنجشنبه 22 آذر 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

کلاهبرداری ۱۶۷ میلیون تومانی طی ۵روز از شهروندان هفتکلی!

 

یک منبع مطلع در پلیس امنیت شهرستان هفتکل در گفتگو با خبرگزاری ندای هفتکل از کلاهبرداری ۱۶۷ میلیون تومانی از شهروندان هفتکلی طی ۵روز گذشته خبر داده است.

 

این منبع گفت: کلاهبرداران با استفاده از تماس تلفنی، سیستم گویا و یا ارسال پیامک به شهروندان به آنها اعلام می کنند که در یک قرعه کشی برنده جایزه ی نفیسی شده اید.

 

 وی افزود: کلاهبرداران، خود نماینده یک شرکت بزرگ معرفی می کنند و اعلام برنده شدن چند مییلونی وسوسه کننده به مخاطبین می دهند که در قبال دریافت این جایزه شرایطی از جمله انتقال وجه از طریق عابر بانک به شماره کارت شخصی خود را پیشنهاد می دهند.

 

 وی ادامه داد: برخی شهروندان فوراً شرایط را قبول کرده و با مراجعه به عابر بانک و انجام مراحل از پیش گفته، مبلغ مشخص شده را برای آنها انتقال می دهند.

 

این منبع مطلع در اماکن امنیتی گفت: انتظار میرود با اطلاع این گزارش به دیگر شهروندان فهیم، از سواستفاده کنندگان جلوگیری شود و قبل از هر کاری موضوع را با اماکن امنیتی و اطلاعاتی در میان بگذارند.

 

 گفتنی است: ندای هفتکل پیش تر نیز در بهمن ماه سال۹۶ خبری تحت عنوان "شهروندان هفتکلی مواظب کلاهبرداران باشند" را منتشر کرده بود.

 

 

گزارش از: علی عوض نژاد

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر