طراحی سایت
چهارشنبه 26 دي 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

سیزده بدری که در سرتیوک بی آب گذشت

 

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ندای هفتکل، روستای سرتیوک یکی از قدیمی ترین روستاهای شهرستان هفتکل است که سالانه هزاران گردشگر و ترویست را جذب خود می کند و  طبق روال هر سال در عید نوروز بیش از چندصد خانواده از سراسر کشور و برخی نیز از خارج از کشور به روستای سرتیوک سفر می کنند تا یک نوروز شاد و فراموش نشدنی را دور هم سپری کنند.

 


برخی خانوارها نیز هزینه های زیادی صرف ساخت و ساز منازل قدیمی شان در این روستای قدیمی کردند تا تعطیلات را با آرامش در منزلشان بگذرند اما قطع و وصل آب و برق این روستا ساعتی را برایشان آرامش نگذاشت.

 


علی رغم تلاش های بی دریغ شورای این روستا متاسفانه در روز سیزدهم فروردین امسال که بیش از 400 خانواده قصد داشتند سیزده بدر خود را در روستای سرتیوک بگذرانند اما از ابتدای صبح تا عصر همان روز آب این روستا قطع بود.

 


برخی شنیده های حکایت از این دارد که پمپ آب روستای سرتیوک در بامداد سیزده بدر به سرقت رفته بود و مردم نیز سیزده بدر خود را در این روستا بدون آب آشامیدنی گذرانند.

 

 

سهراب محسنی رئیس شورای روستای سرتیوک در گفتگو با خبرنگار ندای هفتکل اظهار داشت: با توجه به اینکه روستای سرتیوک در ایام نوروز صدها خانوار را جذب خود می کند، انتظار داشتیم مسئولان دولتی علی الخصوص بخشدار مرکزی توجه ویژه ای به روستا داشته باشند اما متاسفانه هیچگونه حمایتی از سوی آنها دیده نشد.محسنی در پایان گفت: با توجه به اینکه روستای سرتیوک یکی از ولایتمدار ترین روستاهای شهرستان هفتکل است و دهها شهید در راه انقلاب اسلامی تقدیم نموده، از مسئولان انتظار داریم به این روستا توجه و حمایت ویژه ای داشته باشند.

 


گزارش از: احمد کرامتی

 

 

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر